Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przeniesienie z klasy do klasy powód


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem ponieważ chciałbym przenieść się z klasy do klasy.

Nie wiem czy wystarczy napisać podanie czy trzeba podać jeszcze powód.

Wyniki sa dopiero przewidywane a nie oficjalne już. Moglibyście mi coś doradzić ?.

Prosze nie pisać żeby jako powód napisać " Bo ja chodze z osobami których nie lubie ".

 

Bardzo bym prosił o doradzenie jest to dla mnie ważne.

 

PS. Mam pytanie :

1. Czy wysoka średnia gra role w przeniesieniu do klasy ?

Opublikowano

Pierw składasz, potem oni tworzą klasy, po stworzeniu klas możesz się dopiero przenieść. Przynajmniej tak jest u mnie :)

 

Czyli żeby się przenieść musze być np. 1 miesiąc w klasie i dopiero się przepisać ?

Ale też czytaj klasy sa ale jeszcze nie oficjalne

Opublikowano

Jeśli będziesz już w klasie A to w każdej chwli możesz przenieś się do klasy G , proste ?

Wyniki sa dopiero przewidywane a nie oficjalne już

 

Czyli ?:D już wiesz czy się dostałeś ?:D

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

@up

Były już informacje dot. czy się dostałem ( 100% :D )

Ale teraz są przewidywane kto z kim będzie w klasie..

A po 2 i tak musze się dostać bo jestem z rejonu i wysoka średnia :)

 

Czyli muszę być i chodzić np. 1 miesiąc w 1 klasie i wtedy mogę do drugiej ?

Opublikowano

Tak, jeśli dostaniesz sie do klasy A to możesz się przenieś do klasy G jeśli będą miejsca.

@Kejsi to nie jezus :D

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

To zależy od szkoły jakie są warunki przenosin z klasy A do B. Ja np. na wakacjach chodziłem do szkoły (tej co się chcę dostać) aby być z kolegami w klasie a i tak nas pomieszali :/ Mimo to chcieliśmy być razem i najważniejsze warunki:

- W tej drugiej klasie musi być mniej uczniów (jak jest np. tyle samo to można się z kimś zamienić)

- oczywiście dyro musi się zgodzić ;)

2nbcax2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...