Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić IP z Angielskiego na polskie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie o to chodzi tylko chodzi mi o to ze jak instaluje black opsa w angli, a gra jest kupiona w polsce , to steam automatycznie mowi mi ze trzeba to zrobic w polsce, ale jak ja mam to zrobic jak mieszkam w angli ? wiec potrzebuje raczej ip polskie tak ?

Combat Arms

 

 

10884872893525841624.jpg

Opublikowano

Ja jebie... Jesteś głupi, czy tylko udajesz ?? Masz tutaj linka do Polskich serwerów proxy... http://proxy.net.pl/...k-proxy-16.html

ja jebie ty chyba nie wiesz jak działa steam...

90% akcji na steamie robisz przez aplikacje steama co ci z proxy dla przeladarki... japierdole

on potrzebuje polskiego VPN'a... poszukaj polskich VPNów

jak bedziesz mial farta to znajdziesz cos darmowego jak nie to placisz pare groszy za miesiac.

//pornografia

Opublikowano

czy ty rozumiesz co do cb sie mowi ? czy tylko udajesz... kuzwa mowie zjebie ze mi to gowna da, potrzebuje programu kumasz ? zeby miec odrazu w kompie zmienone ip, nic mi to nie da ze proxy jakies na jakies strony se wejde... miales kiedys black ops ? jak nie miales to lepiej juz nie pisz bo nie wiesz o co chodzi ..

:P :D

Combat Arms

 

 

10884872893525841624.jpg

Opublikowano

ja jebie ty chyba nie wiesz jak działa steam...

90% akcji na steamie robisz przez aplikacje steama co ci z proxy dla przeladarki... japierdole

on potrzebuje polskiego VPN'a... poszukaj polskich VPNów

jak bedziesz mial farta to znajdziesz cos darmowego jak nie to placisz pare groszy za miesiac.

 

A znasz moze jakis dobry program ? i nie drogi ^^

Opublikowano

Szerwi wyobraź sobie, że mam więcej gier na Steamie niż ci się wydaje deklu... Tak jak to jest spierdala się z Polski do zasranej Anglii i dobrze ci tak... Co do tematu to tak kurwa trudno poszukać w Googlach ??

http://www.pcworld.p...N.za.darmo.html

deklu ? czlowieku a widac jak bys nie mial zadnych gier ... to jaki z cb taki maniak i nawet nie wiesz o co chodzi to po co piszesz ? bo nie kumam ? "trudno poszukac w googlach" szukalismy , i jakos nic nie ma tylko proxy... a forum po to jest zeby sie dowiedziec , czy odrazu spinka muszi byc ? ile ty wgl lat masz co ?

Opublikowano

jak coś ci nie pasuje to wypierdalaj do pedałowa albo na minecrafta dla dzieci poniżej 11 roku zycia

 

 

Ostrzeżenie i %. Następnym razem blokada pisania - RS.

Combat Arms

 

 

10884872893525841624.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

zmień przez proxy

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...