Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BuildMania [1.2.5][RPG/Frakcje][40 Slotów]


MatqQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngBuildManiaDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s48.csrv.pl:44069

de2zjo.gifTyp Serwera: RPG+Frakcje

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifVIP,SVip Tak

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427292-U363900.png

HeadAdmin:Qwert123

HeadAdmin:Xosus

HeadAdmin:Matq

Rekrutacja: ON

1337427314-U363900.png

 

Ogarnięta serwer

-zero lagów

-Na serwerze organizujemy eventy .

-Wiele ciekawych budowli.

Czym są Frakcje?

Jest to plugin który daje wiele możliwości, m.in:

- posiadanie przez frakcję terenu (cuboida) (min 3 graczy w gilidii i dodatnia moc)

- wojny, sojusze, pakty o nieagresji

- ochrona skrzyń, piecy itd. na terenie gilidii. Jednak może on zostać przejęty przez wrogą gilidię po wypowiedzeniu wojny oraz zabiciu kilku(nastu) członków!

Opublikowano

NIE POLECAM!

SERWER DLA N00bów.

KAZDEGO WYZYWAJA

ADMINI NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBIA I MAJA WSZYSTKO W DUPIE

 

Powodzenia z takim serwerem smiecie ;]

Znawca
Opublikowano

wbiłem na serwer i odrazu mi się nie spodobał bo:

-jest spawner swin.. ( to ma byc kurw survival ! )

- admini są w frakcjach z zwykłymi graczami !

- admin ma tam około 8lat ( dlatego że napisał coś takiego ,,oddajcie MUJ miecz'' )

jak to zobaczyłem to odrazu sie wylogowałem.

A ponad to działa x-ray ;]

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nie polecam serwera , grałem tam godzinę

 

Administracja ma 10 lat jeden tylko chyba 15 tak to same dzieci którzy itemy swojej gildii dają.

 

A ja dostałem Bana za to ze jak Admin zabrał mi z eq miecz i narzędzia to się kłóciłem z nim i bana dostałem.

 

Serwer jest bardzo nie ogarnięty admini nic nie robią , wszyscy na czitach graja jak i na x ray i kila aura.

 

Na Serwerze Działa :

- X Ray

- Nodus

- Kill aura

 

Nie Polecam...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...