Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się przenieść na EU East ?


BonieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka gram w lola na serwerze Nordic-East i mam pewne pytanko.

Opłaca się przenieść na EU West ?

Chce się przenieść ponieważ na EU NE ciągle albo gram z jakimiś lamami, albo oni wychodzą z gry lub się nawzajem wyzywają.

Wkurza mnie to już nie mogę tego wytrzymać.

Mam teraz dylemat ponieważ na EU NE mam już 20 lvl + kilku refów.

 

@Edit Sory zła nazwa tematu/

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

mówi się że west lepszy poziom - tylko dlatego, że gra tam topka.

na east też jest dobrze - ostatnie kilka rankedów - zero flame'u, zero tryhardu, nawet support się znalazł(na 1300elo).

Opublikowano

na Wescie jest jedynie przyjemniejsze ELO HELL.

Jak na rankedzie mamy AP topa, np. Vlada, a ja biore sobie Talona na mida, to wszyscy mnie flejmują i jak Vlad nie pojdzie na mida, a ja nie zejde na topa to feedują.

Na Wescie to wszystko jest OK, każdy wie gdzie postać się sprawdza (przynajmniej w moim wypadku)

Jak jeszcze nie zaczales rankedów grać, albo masz ELO HELL na East to polecam.

Opublikowano

na Wescie jest jedynie przyjemniejsze ELO HELL.

Jak na rankedzie mamy AP topa, np. Vlada, a ja biore sobie Talona na mida, to wszyscy mnie flejmują i jak Vlad nie pojdzie na mida, a ja nie zejde na topa to feedują.

Na Wescie to wszystko jest OK, każdy wie gdzie postać się sprawdza (przynajmniej w moim wypadku)

Jak jeszcze nie zaczales rankedów grać, albo masz ELO HELL na East to polecam.

hell elo nie istnieje

@topic

tak ,polecam ,ostatnio zacząłem tam grać ( 6 lvl hahha xD) i jest lepiej na low lvl niż na high lvl na nordic.na nordicu malza ze smitem, a na west normalne spelle.bardziej ogarniają na west ,tak mi się zdaje.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Bo to prawda ^^.

Na West'cie jest wyższy poziom gry...

 

Może to dla niektórych to minus , lecz gra tam małoo polaków .

Opublikowano

Come to west.

Tam na 20 poziomie na normalach 5 na 5 zawsze jest jungler ;) A to już jest coś !

Ba ! nawet supporty się znajdują.

Jak chcesz sobie drafta zagrać to ludzie nei wychodzą tak często jak na nordicu

Nie spotkasz neo kidowni... (bo nie wiedza jak zrobić konto na west :3 )

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Na west zawsze jest jungler i support. I najlepsze jest to, ze sporo z tych na wescie UMIE MYSLEC :D

Sam mysle nad westem, bo mam dosyc przegrwania ze statami 16/3. Rly.

Do tego na wescie gra topka

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...