Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut]jak zwiekrzyc szybkosc naszego urzadzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!Jako znawca androida powiem wam jak zwiekszyc szybkosc naszego Andka.

 

Najpierw musimy pobrac roota.

Instalacja:

-wylaczamy urzadzenie

-wlaczamy naciskajac jednoczesnie przycisk zasilania i przycisk home

-teraz za pomoca klawiszy glosnosnosci ( sterowanie gora, dol) i przyciskiem home(enter) naciskamy´´apply update from sdcard´´

-nastepnie szukamy naszej paczki z rootem i naciskamy na nia home

-zaczyna sie instalacja( okolo 10sekund)

-po instalacji dajemy na ..\

-naciskamy reebot system now

 

Teraz instalujemy room toolbox:

 

Kiedy juz zainstalujemy to wchodzimy w room´a i potwierdzamy (pojawi sie ikonka i odliczanie od 10 w dol)

 

Krotki opis funkcji,ktore sa nam potrzebne:(reszty nie podaje)

-App Manager:mozliwosc usuwania,zamykania,oraz otwierania aplikacji

-CPU Control:zwieksza wydajnosc naszego procesora od minimum do maksimum

-Auro Memory Manager:niewiem do czego konkretnie ale dajcie wszystko na maksimum (wtedy nawet na najslabszym urzadzeniu nie muli)

-SD Boost:zwieksza szybkosc karty SD

Opublikowano

jako "znawca" wcale się nie wykazałeś znajomością bo:

 

- każdy telefon ma inny sposób obsługi recovery ( wejście do recovery )

 

- paczki programów dla różnych modeli telefonów są inne i nie będą działać na innym modelu

 

- recovery trzeba zainstalować a bez roota go nie zainstalujesz

 

- podkręcać telefon można w modelach w których zmienia sie kernel na dostosowany do OC

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

"Pobrać roota" :D Roota można zdobyć, bo to prawa administratora sa, można je odblokować, ale napewno nie pobrać. To co napisałeś mija się kompletnie z prawdą... Nie będę wymieniał bo @up zrobił to za mnie, ale naprawdę kolego - nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia :)

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

nie tyle wprowadza co nic nie wnosi do tematu .

Nie wiem czy można linki podawać nawyżej edytuje , ale na android forum masz idealny poradnik jak zrotować telefon i go przyśpieszyć, pod każdy model i jeden uniwersalny sposób na roota bo jest . Przeczytaj jak tam jest poradnik zrobiony i się ucz od nich estetyki i samych informacji .

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...