Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival] ChillOutCraft ! [Dedyk] [24/7] [No-WL] [No-Premium] [Factions!]


MadaFakaLoLPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=ChillOutCraft

Typ: Survival

Adres IP: s1game.slotex.pl:20040

Status: ON !

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

[HA] Piterr28

[HA] lukiDns

[GM] achiru

[GM] Fenix

 

REKRUTACJA NA GM OFF !

 

JEST REKRUTACJA NA MODERATORA [Jeszcze ;p] 2 wolne miejsca!

 

pluginy.png

Dużo [34] Wszystkie pod komendą /plugins na serwerze !

 

inne.png

Zapraszamy na serwer ! :) Survival 100% aktualnie !

 

POSZUKUJEMY HOSTERA ! 2x10zł Miesięcznie ! - Pisać na gg : 214449

 

Osoba ta dostanie GM na serwerze oraz reklame i może coś jeszcze ;P

 

Dodatkowe Screeny :

 

Spawn :

 

Serwer1.JPG

 

Nasza Mała Maskotka xD :

 

Serwer2.JPG

 

No i Nasza Duża Maskotka :D :

 

Serwer3.JPG

 

Pozdrawiam !

 

Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

Nie polecam. admin daje gamemode dla kolegi który bije wszystkich obok spawnu...

Admin nie zabezpieczyl budowli i banuje tych co ja niszcza...

 

Admin daje iteamki za pisanie miłych postów na mpc.

0/10 !!

Dota 2 > Lol

Opublikowano

NOOB sisio Rozwala spawn i sie zaciesz anie sluchajcie go

 

NOOB xxBoBxx Nie ma raci nie dostalem itemkow za to ze bylem mily na mpc tylko ze pracuje tam a Budowla jest w trakcie budowy i nie dalismy jeszcze cuba bo myslelismy ze takie cioty jak ty nie bda niszczyc ;p

Opublikowano

nie polecam wszedlem na serwer pobieglem dalej i odrazu mnie pare kolesiow diax goni ... nic eq nie mialem nie polecam admin nie ogarnia po prostu gowno nie serwer

Opublikowano

nie polecam wszedlem na serwer pobieglem dalej i odrazu mnie pare kolesiow diax goni ... nic eq nie mialem nie polecam admin nie ogarnia po prostu gowno nie serwer

 

Sory, ale akurat wtedy nie było żadnego admina na serwie... Mógłbyś do kogoś napisać a nie od razu dajesz taki komentarz serwera. Ci goście już mają bana :) Zapraszamy z powrotem ;P

 

Nie polecam. admin daje gamemode dla kolegi który bije wszystkich obok spawnu...

Admin nie zabezpieczyl budowli i banuje tych co ja niszcza...

 

Admin daje iteamki za pisanie miłych postów na mpc.

0/10 !!

 

Lol... Dalem mu , bo on nam robił budowle na serwerze , a to nie on was bił tylko wy jego za przeproszeniem ! Nie zabezpieczyliśmy budowli, bo było mało osób na servie... A, że ktoś je zniszczył nie nasza wina. Wiedział jakie są tego konsekwencje.

 

Ogólnie to wtedy mieliśmy małe problemy ;/ Już wszystko jest Ok. Zapraszamy na serwer OGARNIĘTYCH graczy.

Znawca
Opublikowano

omg weszlem na serwer a tam mapy nie ma.. pozdro

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

nom wbiłem na serva i cały spawn rozwalony :D

wiec nie pogram

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

@up

przepraszamy ale jakis admin, dowiem sie ktory rozwalil pobliski teren spawnu ;d na przyszlosc bedziemy uwazac kogo bierzemy do teamu i przepraszamy

22368.png
Opublikowano

Serwer do dupy masa bugów, np kopiowanie itemow, darmowy op. Jak chcecie wiedziec jak zabezpiczyc-pw.

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...