Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Square Life [Hunger Games][Survival Games][4Fun] lub i Igrzyska śmierci Jeden z pierwszych serwerów non-premium !


sebka14

Serwer  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kilka serwerów czy jeden du?y np 100slotów

    • Kilka serwerów
      28
    • Du?y serwer
      49

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno wbije! Hmmm... Pierwszy w Polsce, raczej TAK bo pierwszy raz widzę serwer spolszczony! Na razie jest niezłe, na spawnie wszystko ładnie wytłumaczone, instrukcje jak grac są wiec tylko czekam na większa ilość graczy i dołączam do gry!

gtav2.png

Opublikowano

Około godziny 13-14 będzie na pewno ONLINE! Gdyż teraz trwają prace konserwacyjne na maszynie.

 

 

PS. Nie dajcie się nabrać na marne podróbki serwerów, Ten serwer JEST PIERWSZY w POLSCE! I graja na nim sami Polacy a wiec będziesz mógł się dogadać.

Opublikowano

Sebka w chu... leci 3 dni temu na tym samym ip miał jeszcze serwer RP (widziałem na innym forum jego reklamę) więc nie wierzcie w to, że mówi prawdę.

Opublikowano

DRUGI SERWER NASZEJ SERWEROWNI TYPU SURVIVAL GAMES NA MAPIE "LAS"

 

IP:

 

squarelife.dtdns.net:25568

 

 

Serwer może w każdym momencie ruszyć wiec czekaj cierpliwie na start, na razie na nim jest WL ale dzis zostanie ona zdjęta! Czekajcie cierpliwie.

 

 

ISTNIEJE TEZ JUZ SERWER TS 3:

IP:

squarelife.dtdns.net

 

Na serwerze squarelife.dtdns.net:25567 Trwa praca konserwacyjna!!!

Opublikowano

Kurwa!! i o to chodzi to mi sie podoba masz 15/5 ode mnie ! juz niemoge sie doczekac jak bede rozpierdalal !!! WOJNA!!

siwy.jpg

Nowicjusz
Opublikowano

NIE POLECAM!!!

ADMIN ZMIENIL AUTHME NA XAUTH I ZNIKNELY KAZDEMU EQ A ON MA WYJEBANE !!

NIE POLECAM BO I TAK PO 1 DNIU GRANIA WYCZYŚCI EQ!!

Opublikowano

Serwer bardzo fajny. Miło się gra, admini są pomocni, a gracze jak na no-premium wyjątkowo ogarnięci.

Polecam serwer. Jest naprawdę super!





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...