Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Bot do zmiany bonów na iMetin


Blady86eg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie kochani. Potrzebuje botka do zmiany bonow 1-5 na serwerze imetin przy czym v3 od padmaka i z kamermoda sie nie nadaje. Powod banalnie prosty. zatrzymuje sie na byle jakich bonach. Jesli ktos nie wierzy prosze wpisac sobie bony np. w naszyjniku

15/15/15/15 miecze 2 reka sztylety strzaly 2k pz i zobaczyc na czym sie bot zatrzyma. :) Prosze o pomoc. I najlepiej jakby bocik byl po polsku :)

 

Dodam ze gdyby ktos mial v2 od padmaka chetnie przyjme gdyz ona byla dobra. nigdzie nie moge tego znalesc ;/

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dlschwitchbot-v3-by-padmak/
http://www.mpcforum.pl/topic/514706-dl-switchbot-w-pythonie/
http://www.mpcforum.pl/topic/517360-dlswitchbotv3-0-0-2-by-padmak/
http://www.mpcforum.pl/topic/340596-dl-bonusswitcher-by-padmak-152/
http://www.mpcforum.pl/topic/493461-dlbonusswitcher-by-darealfreak/
http://www.mpcforum.pl/topic/256482-dlauto-zmieniacz-bonow/
http://www.mpcforum.pl/topic/604741-dl-swichbot-v3-0-0-4/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Kamer Mod:

metin2mod.tk

 

lub:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/514684-dlschwitchbot-v3-by-padmak/ 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/604741-dl-swichbot-v3-0-0-4/

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nim napiszecie bezsensowna odpowiedz przeczytajcie mojego posta.... Kamermod=v3=gówno ^^ Spat ranga Ci pasuje "pozorny geniusz" wszedzie wklejasz te same linki. ps sprawdzone i nadaja sie do smietnika. ^^ cos innego?

Opublikowano

Jesli chodzi o padmaka dzialam na nim dlugi czas i nigdy nie dzialo mi sie tak jak piszesz ze zatrzymal sie na byle jakich bonach zawsze na tym co chcialem takze polecam padmaka a jesli szuaksz czegos innego to mozesz nie znalesc

 

Pozdrawiam

Opublikowano

krotko zwiezle i na temat.. serwer "iMetin" bizuteria- naszyjnik z niebianskich lez+9 bony 1-5 15/15 miecze/2reka 10 kryta 2k pz 8 omdlenia ustaw takie bony znajdzie ssa poprosze gdyz nie wierze... zatrzymuje mi sie np na 10 kryta 10 dzwony 8 omdlenie 15 sztylety 15 wachlarze... wiec dziwne ze u Ciebie dziala u mnie nie... mialem v2 od padmaka ktora dzialala ale po spaleniu kompa stracilem a szukajac nie moge znalesc..... ps przy 2-3 szukanych bonach moze i znajduje, ale niektorzy chca miec eq doskonale ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...