Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wizz/cler 65 i nie wiem na czym expic na yeti często dedam a na mojm lvl nie ma potworów magicznych.Może zmienic set na light armor? Niewiem proszę o pomoc.Dam 5* :)

 

 

 

Dzięki wyprubuje wszystkie propozycje. A co do sonarów to robiłem tam taxi i w 3 dni 40% może, a na yeti nawet jak dedam mam więcej :P

Opublikowano

Jezeli jestes juz wyfarmiony do jakiegos h lvl to radze ci chodz w light armorze. jezeli na yeti padasz.. hmm.. za duzego wyboru nie masz. moze sprobuj na sonarach 57lvl na lewo od napisu Karakoram.

sygna1o.jpg

Opublikowano

na 65 to na snajpery 74 czy tam 75 ,na lf powinienes miec na hita (oczywiscie jesli masz stafa innego niz npc).

Na snajpery nie sa agresywne ,nie ma giantow ,tam poprostu nie masz jak dednać xD

Ale nie używaj obszarówek!!!

Ankimone.pngXv_HM_vX.pngMagicMusic.png

bowd10sox.gif+suncq7.gif=serducho.gif

Admin Cienia
Opublikowano
na 65 to na snajpery 74 czy tam 75 ,na lf powinienes miec na hita (oczywiscie jesli masz stafa innego niz npc).

Na snajpery nie sa agresywne ,nie ma giantow ,tam poprostu nie masz jak dednać xD

Ale nie używaj obszarówek!!!

Luul.

 

@Topic

Idź na spota death karra w tej dolinie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Fifi moze i przesadził ale na 68+lv to tam jest fajnie : >

Wcale nie przesadził !!! Tylko botował takim wizkiem :P (co prawda mal stafa +7 ,ale mysle ze z +5 tez da rady)

a od 68 to rogal na hita sciaga ,ewentualnie wilk dobija ,ale nie trzeba uzywac recovery bo moby nie zdążą dobiec.

Ankimone.pngXv_HM_vX.pngMagicMusic.png

bowd10sox.gif+suncq7.gif=serducho.gif

Opublikowano

fifi zauważ to ze na Sniperach duzo ludzi robi taxi i respią się pt moobki. Ja jak mialem wizza 74 to ledwo co tam expilem bo dedalem z PT moobków :/ wiec snipery raczej odpadają.

 

@TOPIC: moim zdaniem, takim wizzem najlepiej isć do cave na maski... wiem, bo bociłem tam od 66 chyba i zajebiscie leciał exp, a hity które dostawalem, naprawde nie byly takie wielkie :)

Jeżeli pomogłem, daj 5*

 

Bez bota to nie robota !!!

9js41qdsv6v29p22zf.gif

Opublikowano

Sonary są najlepszym rozwiązaniem skoro na yeti padasz. Na sonarch ustaw obszarówki i 3 jednorazowo będę padac ;]. Miłego expienia

Admin Cienia
Opublikowano

Na maskach wizzem 92lvl padałem, właśnie przez ten zombie status. Idź na death karra jak mówiłem. ;]

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
fifi zauważ to ze na Sniperach duzo ludzi robi taxi i respią się pt moobki. Ja jak mialem wizza 74 to ledwo co tam expilem bo dedalem z PT moobków :/ wiec snipery raczej odpadają.

 

@TOPIC: moim zdaniem, takim wizzem najlepiej isć do cave na maski... wiem, bo bociłem tam od 66 chyba i zajebiscie leciał exp, a hity które dostawalem, naprawde nie byly takie wielkie :)

 

Od czegoś jest chyba opcja nie atakowania party mobków : >

 

Wizz/bardem na 74 lvku expi sie tam wysmienicie.

76561198001815076.png
Opublikowano

Zauważ, że Death Karra też ma Zombie Status.

 

 

Zostaw Robie wbij seta +3 i str do seta.

 

Wbij ro biżuteri Max odporność na Zombie i leć na maski.

Odpalasz sobie Noisa i ciśniesz.

Ja tam wizem expiłem i czesałem całą salkę bez pt mobów. do 76 tam byłem. I lvl poszedł w chwile.

~~Crystal Silkroad~~ >>>>>>>>>> Azonicowned <<<<<<<<<<

Opublikowano

Wyprubowałem i tak:

Maski- nie ma szans na dojscie (co dopiero bot) 6 prub i max na f3 doszedłem

snipery często spotykam party i są dedy

Deth cara-Jebany zombie (dedam)

najleprzym rozwiązaniem są sonary albo zainwestowanie w seta hp/str

dzięki za pomoc

aha jeszcze cos, juz nigdy więcej nie zrobie wizza :)

Admin Cienia
Opublikowano

Wiem że death karra też ma zombie ale miałem na myśli tą białą odmiane bez statusu, nie pamiętam jak się nazywają.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Up@ D&G tobie chodzi o Dark Kara i to jest prawda bija bez statusu zobmie ale co to da zezeli te moby sa pomieszane sa spotach i Death Kara sa odmiany wiec nici z tego pomysłu

 

@Down no w sumie racja z bardem w tym przydaku lepiej a o Universal Pill zapomnialem ze istnieja xD

tyle ze tu mowimy o wizz/cler wiec zaczynaja sie schody teraz nie kojarze czy holy spel nie usuwał statusu zombie

Und3rsoldier.png

Opublikowano

A od czego ma się Universal Pill ?

Ja na maskach bocilem wizzem z bardem i szlo super ! Zadnych Zombie, poprostu nic ! Wbilem tam od 68 do 76lv i jestem zadowolony :)

Jeżeli pomogłem, daj 5*

 

Bez bota to nie robota !!!

9js41qdsv6v29p22zf.gif

Opublikowano

Wiec jezeli holly spel blokuje all statusy to wtedy obojetne czy dark czy death kara i tak czy sik statusu nie wbije

 

 

@edit sorka holly world jest to to samo tyle ze jest to slabsze i nie dziala na cale pt tylko na jedna osobe

Und3rsoldier.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...