Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyCraft Zapraszamy Serwer 50slot [dużo działek] [Miła Administracja] [WL off]


Kamifox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngSkyCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: s1game.slotex.pl:20024

de2zjo.gifTyp Serwera: RP

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 50 narazie

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

LWC,authme,iConamy,WorldGraud i wiele innych

1337427292-U363900.png

 

Właściciel: upgrade11

Admin: Dager31,Skorpion12,aleks27dg

Mod: Kamikaze987

 

REKRUTACJA OFF!

 

1337427314-U363900.png

 

Zapraszamy !! SERWER RP DZIAŁKI 20X20 !!

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Nie polecam... HeadAdmin zachowuje sie jak 10 latek. Robi masakryczne bledy ortograficzne = np pousz .. -,- klnie i wyzywa innych .

NIE POLECAM

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

nie wyzywam innych nie oszukuj chcesz tylko zrobić żeby mi nikt na serwer nie wbili !!

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Co się dzieje z Tym forum ?

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

gram od paru minut i serwer jak na razie jest fajny .. admin ogarnięty warp -y są i wszystko gites.

 

jednak sie myliłem ... serwer do bani nie polecam .

 

serwer do duupy nie polecam .. zjebany.

Opublikowano

Moderator proszę usunięcie !! Tobie się nie podoba a innym tak !! na razie na serwie jest 14 osób i jest gites

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Moderator Proszę o usunięcie postu Wulgarnych

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

czemu wgl moderator nie wbija !!

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

odświeżam !

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Proszę moderatora o usunięcie wszystkich postów tutaj

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

;/

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

ehh..

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...