Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] WR się nie włącza.


DobeRmanRGH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie zamykajcie tego tematu ponieważ posprawdzałem tematy takie i nic nie podziałało.

Dzisiaj chciałem powrócić do WR po przerwie i pobrałem instalkę ze strony nexona 1,1GB.

Zainstalowałem a potem dałem Game Start i przerzuciło mnie na stronę nexona dałem PLAY

i nic się nie włącza. A jak wejdę w menadżer zadań to w procesach mam włączonego warrock.exe

Pomóżcie proszę. Za dobrą pomoc daję 5 lajka.

Opublikowano

@Up Zaraz zobaczę i dam znać bo jestem na lapku.

@EDIT

Dalej to samo nie włącza się WR ;/ Ale z 3 tygodnie temu się włączał

Opublikowano

Spróbuj zrobić reinstall, lub postaw nowy system.

Możliwe, że jest on uszkodzony.

 

#edit

Co Ci pisze gdy włączasz WR po przez stronę Nexona ?

Opublikowano

NIC MI NIE PISZE ;/ a systemu nie umiem stawiac i sam nawet nie próbuje.

A pomożesz w tym nie wiem jak to się zrobiło ekran jest odwrocony:

@EDIT

 

U mnie ekran widać inaczej:

Jak masz obraz to monitor kompa przechyl o 90 stopni w lewo i dopiero spójrz na obraz który przesłałem.

post-269718-0-87134400-1341050923_thumb.png

Opublikowano

z ekranem nie wiem co jest a warrock to zrob tak

 

1.wlacz warrock Launcher w dysku w ktorym masz zapisanego warrocka.

2.pod game start masz check file wlacz to (powinien ci sie update zrobic).

3.Sciagnij program AVG masz linka http://www.avg.pl/po...rmowyantywirus\

4.Wlacz ten program i rob pokoleji tak jak ci napisze Otwórz sobie AVG na pasku klikaj dwa razy lewą myszkę albo prawą raz i wybierz Otwórz Interfejs użytkownika AVG

tools (Narzędzia) >advanced settings (Ustawienia Zaawansowanie) > resident shield (Ochrona Rezydenta) > exceptions (Wykluczone pozycje)

MUSISZ WSZYSTKIE FAJECZKI W OCHRONIE REZYDENTA WYLACZYC.

5.WLACZ WR PRZEZ LAUNCHERA TAM GDZIE MASZ GO ZAPISANEGO NA DYSKU NIE PRZEZ IKONKE NA PULPICIE BO CI WYWALI STRONE.

 

WSZYSTKIE RADY UZYTKOWNIKA CosNieTak? SA BLEDNE SPROBOJ MOICH, MI TO POMOGLO MIALEM TAKI SAM PROBLEM.

Opublikowano

Wyskakuje mi Cannot find excute file <----- Nawet tutaj mi ten temat z problemami nie pomógł.

Ja pamiętam że miałem właśnie coś podobnego z tym AVG że przez niego nie chciał mi się WR włączyć.

ale zapomniałem co wtedy robiłem.

A co do ekranu to tak już próbowałem i nie działa ja mam cały pulpit przewrócony w lewo razem z paskiem.

Opublikowano

@ Odświeżam

Pulpit ustawiłem już sobie.

Ale zostało to:

Wyskakuje mi Cannot find excute file <----- Nawet tutaj mi ten temat z problemami nie pomógł.

 

To ten temat z problemami:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/213689-tut-problemy-z-wr/

Opublikowano

@ Odświeżam

 

@ EDIT

Już coś poszło i pobiera się jakiś plik, po pobraniu dam znać

 

No i nadal daje play a potem start game i się wr nie włacza ;/

Opublikowano

@Odświeżam

Pomóżcie bo nie mogę się doczekać kiedy zagram ;/

Oczywiście mam windows 7. Jak to mówią że Windows 7 i warrock to jak kot i pies.

Opublikowano

  • Naciśnij Alt + Ctrl + Delete > wejdź w procesy > WarRock.exe > zakończ proces
  • Zainstaluj Net Framework 3.5 i 4.0 / Microsoft Redistributable
  • Odpal WR z głównego folderu
  • Napisz mi na gg 33427132, opiszesz mi dokładnie ten błąd, spróbujemy coś razem wykombinować

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...