Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Info Koniec konserwacji oraz rekompensata dla graczy za stracony czas


Grasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podejście mają dobre. Na pewno lepsze niż te, jakie prezentowało G1.

W końcu konserwacja dobiegła końca:

 

 

Bojownicy!

 

Konserwacja zakończyła się! Jesteśmy zadowoleni, że w końcu możemy otworzyć nasze "wrota" ponownie.

Od teraz byliśmy zmuszeni cofnąć niektóre części gry.

 

Skutki cofki:

  • Twój EXP pozostanie taki sam.
  • Bronie, które zostały zakupione poprzez Dinary między pierwszą a drugą konserwacją przepadły! Należność ceny została zwrócona.
  • Wszystkie przedmioty za gotówkę zostały przywrócone
  • Nagrody z okazji ?Login-Event?, czyli ?Cross Hair3? zostały usunięte. Jednakże otrzymacie go ponownie zaraz po kolejnym zalogowaniu do gry.

Rekompensata:

Chcielibyśmy zrekompensować wam jakoś ten czas w którym nie byliście w stanie wejść do gry!

Tak więc jesteśmy szczęśliwi, że możemy wam zakomunikować iż w następujące dni otrzymacie o 100% więcej EXP'a oraz Dinarów:

  • Czwartek ? (CEST 6pm-9pm)
  • Piątek ? (CEST 6pm-9pm)
  • Sobota ? (CEST 6pm-9pm)
  • Niedziela ? (CEST 6pm-9pm)

Przepraszamy za wszystkie nieprzewidziane opóźnienia i życzymy miłego czasu spędzonego w WarRock'u!

 

Twój

-Europejski zespół Nexon'a-

32354141673387527780.png

Opublikowano

Właśnie miałem to dodać ;-)

Ale cóż, cieszymy się, że nic nie straciliśmy na tej konserwacji.

Nie trzeba od razu oblewać się potem :P

Opublikowano

Czadowo.

I tak, Grasiu, poprawiłbys literówkę w

Nagrody z okazji ?Login-Event?, czyli ?Cross Hair3? zostały us

uu

nięte. Jednakże otrzymacie go ponownie zaraz po kolejnym zalogowaniu do gry.

Taka drobna, ale sorki że się czepiam.

 

Moje pytanie. W jakich godzinach to będzie dla nas?

Standardowo 19.00-21.00?

Opublikowano

Czadowo.

I tak, Grasiu, poprawiłbys literówkę w

 

Taka drobna, ale sorki że się czepiam.

 

Moje pytanie. W jakich godzinach to będzie dla nas?

Standardowo 19.00-21.00?

 

tak jak sa podane godziny 18-21 CEST( Central Europe Summer Time) to nasza strefa czasowa

Opublikowano

W GF też były czasem rekompensaty np premki 3 dni gold, darmowe promocody lub jakieś itemy.

Jak widać Nexon również chce dobrze służyć graczom WarRock'a. Oczywiście dzięki za info i trzymaj Like.

 

Pozdrawiam, Mathia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...