Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Dedyk][No-Premium][RPG]Twisted-corners-New World


Jimmi Raynor

Opinia o serwerze.  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? typ serwera na podstawie zawarty w zapowiedzi.

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  2. 2. Czy b?dziesz u nas gra??

    • Tak
      2
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto z was kiedyś chciał grać na serwerze gdzie zamiast bić marne armie głupich mobów do czynienia będziemy mieli ze statkami przeciwników?

 

Chyba każdy myślał kiedyś by zagrać na takim serwerze. Dlatego nasza ekipa postanowiła go dla was stworzyć.

 

A teraz z czym będziemy mieli do czynienia na taki serwerze.

 

1. Własny launcher/klient wyciągający wiele kłopotliwych kwestii jak handel poza Minecrafta(użytkownicy steama mogą się domyślać jak będzie wyglądała nakładka na MC).

 

2. Rozbudowany handel między graczami w oparciu o klienta.

 

3. Ogromna mapa wielkości 20kx20k.

 

4. Super silny serwer. 24gb ramu ddr3 i łącznie 8 rdzeni 2.6 i7 przeznaczone tylko na serwer.

 

5. Komunikator tekstowy wbudowany w klienta z możliwością dodawania znajomych lub używania ogólnych kanałów.

 

6. Całość oparta o własne modyfikacje i własny kod.

 

7. W grze występują państwa do których będziemy się dołączać i dla nich służyć.

 

To tylko nie które z nowości które zawitają na naszym serwerze. Ponieważ jest to jedyny taki serwer nie chcemy wam zdradzać tajników jego działania. Jeśli chcecie się zapisać do pomocy odwiedźcie nasze mumble:176.31.101.101 i tam skontaktujcie się z nami bądź napiszcie w tym temacie.

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...