Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini TuT] Tylko nóż w lewej/prawej ręce.


nexores2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema pewnie widzieliście jak na filmach nagrywanych przez zwykłych graczy po zmianie awp na nóż mieli nóż w lewej ręce, a awp w prawej.

Jest to bardzo proste wystarczy wpisać tylko odpowiednie komendy podanie niżej.

 

KOMENDY WKLEJ DO CONFIG.CFG

[/center]


[center]bind "1" "slot1; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "2" "slot2; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "3" "slot3; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "4" "slot4; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "5" "slot5; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "6" "slot6; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "7" "slot7; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "8" "slot8; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "9" "slot9; cl_righthand 1"[/center]


[center]

 

Wytłumaczenie jakim sposobem to działa.

Jak widać w 3 linijce

 

bind "3" "slot3; cl_righthand 0"

 

cl_righthand ustawione jest na 0 czyli lewa ręka.

Reszta jest ustawiona na 1 czyli w prawej ręce będziemy trzymać pistolety,snajperki,karabiny itp.

A w lewej tylko nóż ponieważ jest on zbindowany pod klawiszem 3 (slot 3).

 

Chcesz mieć nóz w prawej ręce, a bronie w lewej?

Wystarczy tylko zmienić numery 1 na 0 i 0 na 1.

Niżej w jest gotowiec.

 

KOMENDY WKLEJ DO CONFIG.CFG


[center]bind "1" "slot1; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "2" "slot2; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "3" "slot3; cl_righthand 1"[/center]


[center]bind "4" "slot4; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "5" "slot5; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "6" "slot6; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "7" "slot7; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "8" "slot8; cl_righthand 0"[/center]


[center]bind "9" "slot9; cl_righthand 0"[/center]



 

Wiem, że nie jest to niewiadomo jakie trudne, ale lepsze to niż nic

;) dla nowych się przyda.

Opublikowano

Witaj, ładnie opisane i za to masz lajka.

Ale czy oprócz komfortu w grze jest jakaś różnica?

Tak, mojego kuzyna denerwuje to i skupić się nie może jak ma jakąś broń w lewej ręce.

@Paweł_cs

Racja nie zauważyłem, ale mój nie jest skopiowany i jest instrukcja, ale dobra trudno to kosz ;<<.

Opublikowano

Jest już taki tut.

http://www.mpcforum.pl/topic/269435-tutnoz-w-lewej-rece-reszta-prawa/

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...