Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pisać po chińsku w Metin2? wystarczy klawiatura


Zarax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,
w tym Tutorialu dowiecie się jak pisać po chińsku w metin2.

Co nam będzie potrzebne :

1.Metin2

(nieważne czy to Global)


2.Klawiatura

Myśle, że każdy posiada klawiature..

No to lecimy,
teraz tak.. Piszemy (na chacie, Pw, Wołaj, Gildia.. Gdzie chcemy) Takie polecenie:


@0950

Po tym polecieniu piszemy polsie znaki typu

ąęćżź

i tak dalej, i tak dalej..

Spróbuj..

Jak widzisz, właśnie napisałeś ''coś'' po Chińsku..

PRZYKŁADY:

1

顶丁 打碎 答懂阿里


2

叮錒锝蛾 庵


3

大草原 笪叮俄



UWAGA! Jeżeli nie widzisz chińskich znaków to włóż płytkę Windowsa i zainstaluj Obsługę Języków Wschodnio Azjatyckich.
Jeżeli ktoś nie ogarnął, to umieszczam również filmik..(mojego Autorstwa)


PROSZE O Like,
pozdrawiam Zarax!

Zapraszam również do tego TuToriala :
Jak miec więcej ataku i mocniejsze skille oraz więcej zręczności - czyli wykorzystanie Buga !
http://www.mpcforum.pl/topic/525469-tutjak-miec-wicej-ataku-i-mocniejsze-skille-oraz-wicej-zrcznoci-czyli-wykorzystanie-buga/
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ty już nie masz co dodawać -.* żal żal i jeszcze raz żal, do tego żal z błędami !

 

Jest TUT? JEST, więc w czym problem? :)

Opublikowano

Ehh no niech będzie :P Chociaż znam to od kilku dobrych lat ;P Like. Można tym powkurwiać gm'a jak jedziesz na cheat'ach, a gm Ci spamuje ;D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym . :D (tzn . o tym , że po chińsku można pisać to tak , ale nie o komendach)

"Lubię to" .

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

szkoda tylko, ze nie da się stworzyć postaci o nicku chinśkim :unsure:

 

@Topic - poradnik przydatny, zawsze można coś napisać do kogoś po chińsku xD

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

szkoda tylko, ze nie da się stworzyć postaci o nicku chinśkim :unsure:

 

@Topic - poradnik przydatny, zawsze można coś napisać do kogoś po chińsku xD

Da się zrobić nick chinski, ale to zalezy na jakich plikach postawiony jest serwer..

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam

 

 

To sie nazywa spam i nabijanie postow xD

 

Nie wiedzialem o tym sposobie ale mozna tez, juz nie pamietam klika sie ctrl lub alt + klawisze z klawiaturki numerycznej( po prawej stronie) i wychodza chinskie znaki ^^

Opublikowano

To sie nazywa spam i nabijanie postow xD

 

Nie wiedzialem o tym sposobie ale mozna tez, juz nie pamietam klika sie ctrl lub alt + klawisze z klawiaturki numerycznej( po prawej stronie) i wychodza chinskie znaki ^^

każdy użytkownik ma prawo odświeżać swój Temat co 24h...

 

alt + klawiatura numeryczna to już calkiem co innego ¬ ¬

Tu masz all po chinsku, znam jeszcze jak pisac po grecku :)

Kiedyś dało się po prostu ustawić w opcjach regionalnym w panelu sterowania na język XX, XY etc. ;)

już się tak nie da pisać, lecz to(czytaj temat) dziala dalej,

pozdrawiam

 

 

[Przykładowe znaki z alt i klaw. numerycznej]:

¬« ±—يشث打死

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Poradnik przydatny do spamowania ,do niczego więcej ;>

Masz ,,Lubie to" na zachęte do kreatywniejszej roboty

dzieki, dzieki :P

Ale ja tego Like'a nie widze od ciebie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...