Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ChromeCraft][RPG][Frakcje][Bukkit][LatanieNaSmokach][Potrzebny budowniczy][Miasta i Wioski][Fabuła


chojnasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ChromeCraft

ZAPOWIEDZ!

Serwer ten zawiera fabułę, która pozwala wtajemniczyć się w ten pełen walk,eventów i krwi potworów świat.Eventy będą organizowane co 2 dni więc szykuje się świetna zabawa! Do tego odwieczne spory o tereny swoich Frakcji.Aby założyć swoją frakcję należy w niej być minimum 3 graczy.Początkowe tereny dla gildii są nadawane przez admina bądz moderatora.Działki dla graczy są nadawane przez administratora i nakładane są na nie cuboidy.Łamanie regulaminu dostępnego na spawnie jest karane banem. Serwer jest mieszaniną RPG i survivalu(według mnie takie serwery są najlepsze). Serwer narazie stoi na hamachi lecz gdy serwer się rozwinie i będzie wspierany przez graczy(według uznania oczywiście)finansowo to pomyślimy o dedyku ale na minimum 40slotów.

W tej chwoli odpalam White-List! Kto chce zgłosić sie na budowniczego niech pisze w komentach!

Team

 

Nasz team składa się z bardzo ogarniętych i wyrafinowanych graczy.Każdy z ekipy ma przydzielone jakieś zadanie np. zajmowanie się stroną internetową naszego serwera.Tak jak w temacie potrzebny jest dobry budowniczy posiadający umiejętności budowania Wsi.Aren.Twierdz itp.

 

 

 

 

HeadAdmin-adam

Moderator-MainiMax

Moderator-TheViper

Mapy

Mapy na naszym serwerze będą bardzo zróżnicowane.Będzie wielka stolica w kuli,Wieś Urlika,Twierdza Zadoka i oczywiście Naćpany Wojciech u którego będzie można zakupić różne itemy w każdej wsi i w kazdym miescie.

SZUKAMY SPONSORA NA DEDYKA SPONSOR TEN OTRZYMUJE NA SERWERZE ADMINA!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Serwer zapowiada się fajnie Napewno wejde

 

W sprawie budowniczego od ilu lat przyjumecie czy to niema znaczenia? bo w budowniczym znaczenia ma chyba tylko jak się buduje.

Jak szukacie tak pilnie to mam 12 lat i ładnie buduje zamki wieze itp

 

Pobiore hamachi i wbijam do was

Opublikowano

ok nie ma sprawy! a czy moze mogl bys dac nam pare ss swoich budowli?

 

ref

 

jeśli jest taka mozliwośc bo na serwerze fabuły nie może byc bez ciekawych budowli

 

Zapraszam do komentowania jesli czegos nie ujalem w zapowiedzi prosze mowic!

 

ref

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

jak mają być ss to bym musiał zbudowac wieć ss moge dac jutro ok?

Opublikowano

Prosze poprawić siecie hamachi ponieważ "nieistnieją"

 

Przepraszam mój błąd źle wpisałem

Opublikowano

ref

 

nie wiem czy brak WL jest dobrym pomyslem.

Czemu tak sądzisz ? Wlasnie fajnie jak każdy sobie moze wbic bez przeszkód.

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Kiedy server bd on czy już nie jest on ?

Fajnie to wygląda tutaj ciekawe jak z serverem i według mnie wl nie powinno być niech każdy zagra ?

Opublikowano

Raczej niech white list będzie Bo jak ktoś bd gifował mape to sie usunie raz a na zawsze co nie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzieki kupa graczy jest robie reaktywacje serwera trwa nabór na budowniczych

REFRESZ

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

skąd wiesz jak jeszcze jest wersja beta serwera?

 

REF

 

6 postów i kozaczy

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

ref

 

SZUKAMY SPONSORA DE DEDYKA! SPONSOR OTRZYMUJE ADMINA!

 

ref

 

refresz

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...