Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] HLDS, znajomi nie mogą się połączyć.


RaymanGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj zakupiłem Steama, pobrałem CSa, oraz HLDSa.

Z racji na moje IP serwer muszę stawiać na hamachi.

 

Moim znajomym w ogóle nie łączy z serwerem, nie wyszukuje im IP / w konsoli w ogóle nie łączy.

 

Mi serwer działa w każdy sposób, na LAN / INTERNET. Nie mam pojęcia co robić...

 

Już nawet port ten na końcu IP odblokowałem w portmapie ;o

 

I jeszcze wnerwia mnie ciągle aktualizacja jakaś w HLDS, ciągle się pojawia.

Opublikowano

Bo zapewne w hlds masz ip tzn. lan można tak powiedzieć i tylko ty możesz sie na nim laczyc wejdz na strone mojeip.net i tam podaj te ip razem z portem czyli xxdxxx:27015 czy tam jaki port.

z8FrT.png

sygnatura by me

Opublikowano

A twoi koledzy też mają steam ? Czy grają na Non-Steam ? W przypadku kiedy ns'y chcą wbić na twój serwer musisz zainstalować dproto

 

STEAM.

 

A na pewno dobrze to zrobiłeś ?

Dałeś IP z Hamachi + port z HLDS ?

czy dałeś całe IP z HLDS ?

 

Dałem całe IP z HLDS, nie działa. Dałem całe z hamachi też nie działa.

 

Bo zapewne w hlds masz ip tzn. lan można tak powiedzieć i tylko ty możesz sie na nim laczyc wejdz na strone mojeip.net i tam podaj te ip razem z portem czyli xxdxxx:27015 czy tam jaki port.

 

78.8.173.145:27016 Tak?

 

TE IP MAM TAKIE SAMO W HLDS...

78.8.173.145:27016

Opublikowano

Niech twoi koledzy sprobuja odblokowac porty, kiedys tak mialem w innej grze, ze nie moglem sie laczyc na serwery hamachi, odblokowalem i moglem sie polaczyc.

15vbj5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...