Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrywanie filmu z MW3 Małe problemy.


foxi1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , od jakiegoś czasu bawię się w nagrywanie filmików z CoD MW3/MW2. Zanim przejdę dalej oto mój sprzęt:

 

Procesor: AMD Athlon 64 x2 245 Processor (2,90 OC do 3,9)

Ram: 4Gb DDR2 Goodram 800Hz

Grafika: KFA2 GeForce 9500Gt 512MB 128Bit

Dysk: Caviar Blue 500Gb

Płytka główna: Gigabyte m-68m s2p rev 1.0

 

Problemem jest to że gdy nagrywam filmiki gra zaczyna strasznie zwalniać przez co czasami ugranie czegoś mija się z celem. Nagrywam Programem MSI Afterburner. Wydaje mi się że sprzęt nie jest na tyle słaby alby nie można było na nim komfortowo nagrywać.

 

Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Opublikowano

W jakiej technologi został wytworzony twój dysk ?? Ustaw wszystko na minimum i spróbuj ponownie nagrać, ewentualnie użyj programu Fraps.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Spróbuj nagrać filmik frapsem/bandicamem, jednak powiem Ci z góry że każdy program do nagrywania podczas wykonywania tej czynności będzie zmniejszał ilość FPS, taki urok ;)

Opublikowano

Jasne rozumiem że będzie zmniejszał , ale nie do stopnia w którym granie jest niemożliwe bo gra przycina. Co do dysku może zaraz poszukam, transfer na poziomie 60Mb/s.

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...