Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Gotowiec]Poprawne Świecenie Smaragdów z iskierkami 7/8/9


TakeMe™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież to można z globala wydobyć.. Powstaje coraz więcej bezsensownych tematów.. -.-

 

@AW. Ale supcio w końcu będę miał słitaśne świecenie... ;D

Opublikowano

Przecież to można z globala wydobyć.. Powstaje coraz więcej bezsensownych tematów.. -.-

 

@AW. Ale supcio w końcu będę miał słitaśne świecenie... ;D

 

ta, to powiedz to pro elo hajterą co najlepiej wiedzą...

i cały czas na gg "dodałem świecenie ale nie ma iskierek"

a w cliencie jest bez świecenia 7/8/9. =)

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

było wiec nie wiem po co setki tematów z tym samym...

 

Większość jest ale są bez iskierek jak byś nie zauważył,

i do tego z socketami 4-14 Oo

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

Mam pytanie co do tych socketów. Co zrobiłeś w tym gotowcu że na socket 3 świeci się jak szmaragd? Pewnie każda zbroja +9 powyżej 48lv świeci się jak szmaragd... -.-

Opublikowano

dam ci 5 like jak napiszesz tut jak dodać to normalnie a nie z gotowca. co gdzie trzeba wkleić / dodać itp. bo mam już w swoim kliencie dość sporo i nie mogę od tak sobie tego pousuwać :>

graphic.png

Opublikowano

nie wiem co to za wyczyn zrobić takie świecenie, ja tam mam na +6 świecenie takie co na +7 i bombelki, +7 taki co na +8 i bombelki a na +9 taki jak na +8 do tego *9 i bombelki, duzo ladniej wyglada, takie cos to chyba mozna y PL zdobzc.

 

dobra spoko. jak chcieli to niech maja, ja nie mowie ze robisz zle dajac to ;p

Opublikowano

@up

czy ja mówię że to wyczyn. a potem osoby mi szpamą na gg.

 

jeden przykład z wczoraj rana

 

6f8eb571493e.png

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

@UP. Socket w niebiańskich jest 3 tak samo jak i w innych.. Pewnie po id itemu patrzy jakie ma być.

Zwróć temat żeby nie było że przeze mnie szczyściłeś topic... :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...