Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RastaMC[Dedyk][24/7][NO-Wl][No-Premium][Factions][mcMMO] 60slotów


RastaBooS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

headerpor.png

 

 

 

 

Chciałbym wam przedstawić, nasz serwer "Wojny Gildii" o nazwie RastaMC który posiada 60slotów.

Jest to jeden z tych serwerów, gdzie PvP i TnT rządzi

twardą ręką. Na serwerze panuje motto przybądź, zabij, podbij.

Także budujcie swoje twierdze, zbrójcie sie, i wyruszajcie

na wielki podbój mapy!

 

 

MCrafters%20Ustawienia.png

 

Potwory: Włączone

PvP: Włączone

Zwierzęta: Włączone

Ilość slotów: 60

Premium: Nie wymagane

Whitelist: Wyłączona

Nether: Włączony

 

 

cooltext559104514.png

 

rastamc.eu/188.165.94.133

 

 

cooltext595579521.png

 

Minecraft 1.2.5

 

 

ts3d.png

 

188.165.255.58:9999

 

 

cooltext559104608b.png

 

[Właściciel] RastaBooS

 

 

 

Rekrutacja otwarta!!!

 

 

 

headerpor.png

 

 

PS Prosze adminów o usunięcie wszystkich poprzednich tematów. Ten jest oficjalny i jedyny.

Opublikowano

Długo czekałem na powrót serwera :) był to jeden z moich ulubionych. Polecam

 

 

Edit: dziwne, nie mogę się połączyć -,-

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Jestem pod wielkim zaskoczeniem chciałem wejść i napisać opinie o serwerze zostałem na dłużej ponieważ serwer jest naprawdę świetny!

Sklep dla vipów, dużo rozrywek na serwerze, wojny gildii, super spawn, zero lagów serwer stworzony dla prawdziwych graczy.

 

Jeśli chcesz pomocy w grze i widzisz nick Drak w grze poproś go, a da ci jakieś eq np skórzane eq i żelazny kilof, siekierę, łopatę :)

 

Jestem posiadaczem GoldVipa zakup też vipa, a przyczynisz się w rozwój serwera.

Także staram się o moderatora.

1390404700-U112610.png


Sygnaturę wykonał SylverWolf któremu dziękuje za nią :>

Znawca
Opublikowano

dla czego nie moge wbic na serwer? jakby nie dziala

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Serwer Polecam !

Ciekawe pluginy, mili gracze i ogarnięta administracja.

51962527089842679212.jpg

 

Zbieram +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...