Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie za darmo , bez rejestracji mogę pobrać grę Tony hawk's


Golden™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio pragnę zagrać w ową gierkę , jednak pojawiły się przeszkody. Założyłem temat z zapytaniem gdzie można kupić grę , ale nikt nie odpowiedział . W takim razie chcę , ją pobrać za darmo i bez rejestracji na żadne strony . Czy taka opcja jest możliwa ? Jeżeli tak prosze o umieszczenie linków pod tematem . Obojętnie jaka częśc byle by była ;)

1361453243-U739101.png



Opublikowano

@up ok spróbuje , ale miało być bez rejestracji

@up2 nic chce mi się bawić w torrenta , ale dzieki za pomoc

@edit nie ma na tej stronie opcji szukaj?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

japierdole coza problem? sciagasz programik ktory waży 2mb klikasz ikone i ci sie pobiera japierdole coza lenie -.-

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

A w empiku kupie jakąś cześć?

 

To idź do empiku , i zobacz

Jesteś aż taki wielki leń , że nie chce ci się dupska ruszyć ?

x


Opublikowano

Masz racje . Empik jest blisko mojego domu . Jutro pójde i zobacze!Po za tym chciałem się tylko upewnić jaką częśc mogę znaleźć w empiku , ale wystarczy pójść i sprawdzić , więc tak zrobię

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Czemu Ty tak marudzisz. Powyżej podali Ci dobre strony z których na pewno załatwisz sobie tą grę. Jeśli jednak nie chce Ci się tego robić to czego oczekujesz? Nikt nie wyśle Ci tej gry pocztą.

 

Masz jakiś problem PW

fjlw0o.jpg

Opublikowano

xx na tej stronce jest chyba najwięcej gier

 

 

@edit

 

To jest forum więc skasowałem bo mnie jeszcze zbanują czy coś..

 

Może skojarzysz nazwe.Coś podobnego do rogala :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...