Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wydaje się wam to trochę podejrzane?


x_x_Sniper_x_x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co tu może być dziwnego ? Wybrał sobie taki nick i sobie gra na nim. A są większe lvl'e niż 71

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Chodzi ci o to: 530,529 Headshots

531,006 Kills

 

No troszke dziwne, że prawie same heady wali ;p

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

Nabijany jak chuj.

 

http://warrock-stats.com/index.php?site=stats&nickname=oc3200to4500mhz

OkeanoS

Opublikowano

Nie.

Jak kupił wszystkie expy,

i jechał PWLVL dzień i noc to co w tym trudnego ?

Zobacz ile on dedów dziennie robi.

30 k debil.

Ale zraportowałem go.

Czekam na odpowiedz Nexona.

OkeanoS

Opublikowano

Nie.

Jak kupił wszystkie expy,

i jechał PWLVL dzień i noc to co w tym trudnego ?

Zobacz ile on dedów dziennie robi.

30 k debil.

Ale zraportowałem go.

Czekam na odpowiedz Nexona.

 

 

Predzesz sie zesrasz siedzac teraz niz wbijesz z full expem pwlvl dzien i noc chociaz w miesiac 71 lv

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

co racja to racja, to jest niemożliwe

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Predzesz sie zesrasz siedzac teraz niz wbijesz z full expem pwlvl dzien i noc chociaz w miesiac 71 lv

 

Po 1 nie używaj takie słownictwa wobec mnie. Nie piliśmy razem więc sobie nie życzę.

Po 2 jest to możliwe. Miałem kolegę który w 9 dni wbił 72 lv.

OkeanoS

Opublikowano

Po 1 nie używaj takie słownictwa wobec mnie. Nie piliśmy razem więc sobie nie życzę.

Po 2 jest to możliwe. Miałem kolegę który w 9 dni wbił 72 lv.

 

Nazwales tamtego kolesia debilem, może on sobie tez nie zyczy? Ty możesz do innych uzywac takich słow, ale inny w stosunku do ciebie nie? Jestes hipokryta

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

Nazwales tamtego kolesia debilem, może on sobie tez nie zyczy? Ty możesz do innych uzywac takich słow, ale inny w stosunku do ciebie nie? Jestes hipokryta

 

Widzisz gdzieś w mojej wypowiedzi słowo "DEBIL" ?

Nie!

Więc nie wiem o co ci chodzi...

 

#Sniper

Możliwe to jest...

Jeszcze ostatnio jak był event że 50% expa ?

 

Premium Gold = 50%

All Expy = 20%+25%+50% = 95%

Event = 50%

 

Razem = 195%

OkeanoS

Opublikowano

Tylko ja jestem ciekaw jak mu się udało nabić 285,483 śmierci. Aby wbić taki lvl musiał cały czas walić headshoty, a jeśli grał na roomach opk i był afk to w 1h nabił by tylko około 120śmierci, w 1 dzień = 2880, 9 dni ~26k śmierci. Czyli jak to jest możliwe ? 285k śmierci przez 9 dni = 1 ded na 3s, a jeśli by tak ginął, to kiedy by nabił te 537k killi ? :O

Opublikowano

Predzesz sie zesrasz siedzac teraz niz wbijesz z full expem pwlvl dzien i noc chociaz w miesiac 71 lv

Nie.

Jak kupił wszystkie expy,

i jechał PWLVL dzień i noc to co w tym trudnego ?

Zobacz ile on dedów dziennie robi.

30 k debil.

Ale zraportowałem go.

Czekam na odpowiedz Nexona.

 

zią

 

// Spam || hackerX

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...