Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Real-craft serwer [RP] i [S] realne zycie policja,gangi,malżeństwa itd.


husarz es64u4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngReal-CraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s5.owncraft.pl:25043

de2zjo.gifTyp Serwera: 4Fun

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: narazie 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20lwc,factions,jobs,jail,chairs%20i%20wiele%20innych%20

1337425578-U363900.png

beniu,Rusher_,Zuriki ,Tomekk2131

1337425590-U363900.png

Chciałbym Zaprezentować serwer real-craft na którym można zakładać rodziny,gangi<w postaci frakcji> i zaznaczać swoje rewiry. na serwerze można wykupić policjanta <full ulepszone eq i wszystkie mikstury>+darmowe mieszkanie w bloku+kickowanie.Jego zadaniem jest patrolować miasto i patrzeć czy nikt nie lamie prawa<bicie graczy,czy niszczenie mapy> za większe przekręty można dostać wyrok w sadzie lecz można się poratować adwokatem.po czym zapada wyrok.Moderator posiada gamemode oraz dzialkę 50x50 na dzielnicy villowej

jest szefem komendy policji <może rozdawać rozkazy policjantom.może także zostać nauczycielem.

Admin ma możliwośći op , dzialkę 50x50 na dzielnicy villowej może zostać adwokatem,dyrektorem szkoly.

Policjant: 11,07zł

Moderator: 23,37zł

Admin: 30,75zł

 

 

 

 

 

 

MOŻNA UŻYWAC X-Ray

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Server jest cieniaski adm olewają was centralnie nie umieją pisać,dawac cub,set'ować,i do tego namawiają do kupna moda za 23 zł 1/10 nie polecam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Server jest cieniaski adm olewają was centralnie nie umieją pisać,dawac cub,set'ować,i do tego namawiają do kupna moda za 23 zł 1/10 nie polecam

 

Umieją setować, dawać cub gdyz dają mieszkania:] Nie namawiają. Nie chcesz? NIE KUPUJ.

Szkoda ze OFF

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...