Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WojnyGildi]IntelCraft[70Slotow][Frakcje][24/7][Dedyk][NO-WL][MilaAtmosfera]


Yomate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

Nazwa serwera: IntelCraft

 

IP serwera: 192.166.218.146

 

P.png

Rodzaj Serwera: Svrv + Frakcje

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 70

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy: Wszytkie najwazniejsze dla serwera typu WojnyGildii jak, Factions, McMMO, jobs.Reszta to tylko dla mnie, admina, aby ulepszyc serwer.

 

Załoga: (Admin)aplabs (Admin)RebelCoil

 

 

D.png

Jest to juz moj drugi serwer, ale mysle ze ten jest troche

 

bardziej dopracowany.

 

Serwer stoi na Dedyku, parametry tego serwera to:

 

8 GHz mocy CPU

 

8192 MB pamięci RAM

 

60 GB powierzchni

 

5000 GB transferu

 

99,9 % uptime

kopia bezpieczeństwa

dyski SSD

POLSKA lokalizacja

 

__________________

 

Na tym serwerze chodzi o Walke, trzeba byc twardym zeby przetrwac i byc kims na serwerze, A slotow tylko 70 bo jest niestety wgrany Orebfuscator,

 

a innego pluginu na anty-xray nie bylem wstanie znalesc.

 

System jest taki, normalny nowy co wbija na serwer, ma

 

range Gracz, wtedy ma wszystkie permsy co SGracz oprocz /f create, postanowilem takie cos wprowadzic aby nie zostalo stworzonych za duzo frakcji do ktorych nikt nie dojdzie. Aby dostac range SGracz wystarczy zlozyc podanie, tu na forum. Aby grac na Beta Testach musicie zlozyc podanie o dodanie do White-List, beta testy beda trwaly dwa dni, kazdy znaleziony bug bedzie nagradzany Diaxami na Officjalnym starcie serwera.

 

Mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic

 

Pozdrawiam aplabs.

TS: 192.166.218.146

Opublikowano

Bardzo Fajny Server , Dopracowany na kazdy szczegół . Nie mam nic z przyjaciolmi do zarzucenia serverowi i administracji .

 

 

 

Pozdrawiam 6Master9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...