Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zmienić rozdzielczość ekranu na laptopie.


MuchaPLAF1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dziś napiszę Wam jak zmienić rozdzielczość okna gry na laptopie.

 

Działa na Chrome,Operze,Firefoxie

 

 

 

 

1.Wchodzimy w zakładkę 'Hangar'

2.Logujemy się do gry.

3.Zmieniamy rozdzielczość .

4.Zmiana rozdzielczość trwa 10 sek. gdy do końca zostaną 2 sek. minimalizujemy okno.

5.W lewy górnym rogu mamy 'Odśwież' (Google Chrome) nie naciskamy tego. Samo zacznie się odświeżać ale musimy wtedy zatrzymać proces odświeżania.

6.Gdy zatrzymamy odświeżanie na stronie , wchodzimy w okno gry i tam gdzie mamy czarne tło naciskamy ppm. i klikamy 'Odśwież'.

7. Rozdzielczość zmieniona. ;]

 

 

 

PS: Proszę o wycofanie %. TuT wygrzebany z innego forum.

1319559475-U373267.pngkbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

Ej mi działa tylko na firefox a aktualnie gram na Chrome i nie wiem czemu ale nie działa! Proszę o dokładne wytłumaczenie !

Opublikowano

Istnieje łatwiejszy sposób.... wybieramy rozdzielczość klikamy zapisz i pokazuje się odliczanie : 10.9.8 ... i jak pokaże się 7 to szybko odświeżamy klienta gry ( F5 ) :)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Ej działa to na chrome, ale jak sie wyloguje i zaloguje to od nowa muszę zmieniac rozdzielczosc :P

 

Na każdej przeglądarce tak jest

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Dzięki bardzo mi nie pomoże ale innym pomoże na 100% ja miałem też jakiś inny sposób poszukam i się podzielę z wami.

1326663273-U247153.png

By: A_D_R_I_A_N || Daj [+] jak pomogłem.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Można jeszcze inaczej :

1.Odpalamy grę

2.Maksymalizujemy okno gry

3.Zmieniamy rozdzielczość na tą którą chcemy

4.Gdy już zacznie się odliczanie naciskamy na "czarną strefe " obok okna gry

5.Po minięciu trzech sekund od rozpoczęcia odliczania (zostaje 7 :D ) odświeżamy okno gry ( F 5 )

6. "Miszyn komplit "

 

W moim przypadku gdy już zamknę okno gry z zmienioną rozdzielczością rozdzielczość się "resetuje " i tylko pisze że jest ta na którą wcześniej zmieniłem

Sposób:

1.Zmieniamy rozdzielczość na mniejszą

2.Nie czekamy tych 10 sekund tylko odrazu OK i naciskamy logout

3.Po wylogowaniu się możemy zmienić znów rozdzielczość

Sposób wyczaiłem po kilkunastu próbach i dzięki paru radom

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...