Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Survival][40-50Slotów]Serwer DiamondSheep


MajaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-293059-0-61624900-1340658417.gif

 

Dawno temu żył sobię Wielki Pies Walduś.

Ten dzielny pies był nie tylko wielki ale także bardzo mądry.

Walduś był pod ochroną dawnego Miasta zwanego DiamondSheep.

Kiedyś gdy Walduś ratował mieszkańców barbarzyńcy z epoki kamienia narodowego zaatakowali wioske DiamondSheep.

Wybuchła wtedy wojna pomiedzy barbarzyńcami a DiamondSheep'em.

Walduś próbował ich ratować ale bez skutku, atakował z całych sił.

Gdy nie było już nadzieji dla Wioski DiamondSheep, Walduś dostał olśnienia a zarazem Powera.

Gdy to się działo barbarzyncy dostali sie do pałacu Króla Doga II.

Walduś biegł z całych sił do Doga II ale bez skutecznie ponieważ było zbyt wiele wrogów, ale Walduś sie nie poddał.

Waleczny pies walczył z wrogami i jednak udało mu się, ale niestety Król Dog II umarł z powodu zatrucia.

Ludzie szukali antidotum, kapłanie modlili się.

Ale wszystko na marne Dog II zmarł, gdy to się stało żona płakała lecz była w ciąży, i tak narodził sie Król Dog III.

Całe DiamondSheep zostało spalone ale Dog III dowiedział się od matki o wszystkim złym i dobrym czego dokonał Dog II, i kazał odbudować mury miasta.

Dog III chciał odnowić dzieło swojego ojca.

I tak na nowo powstało miasto DiamondSheep.

 

 

Nowa odsłona serwera Survival który będzie prowadzony przezemnie.

Chciałeś zawsze posługiwać się mieczem?

Możemy ci to zapewnić na serwerze nie ma opierniczania się !

Możesz za zapłatą tworzyc swoje Wioski i robić wojny z innymi wioskami.

Zbierz ekipe , Walcz o swój dobytek , Zbieraj Pieniądze , Pokaż na co cie stać !

post-293059-0-04365600-1340659607.png

[HeadAdmin]Dog123456

[Moderator]Normal00Z

[KidMod]Kluchman190

[KidMod]Ferror

 

 

Informacje na temat serwera

NONPREMIUM!

Typ:Survival

Sloty:40-50

WhiteLista:OFF

Nether:ON

Zwierzęta:Za spawnem ON

Potwory:Za spawnem ON

 

Zapraszamy!

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Dzisiaj ok 11 zostanie ogłoszony serwer ON!

Wszystko gotowe, wszelkie niedogodności kierować do mnie

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...