Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Niebiańskie Zbroje z Metin2.pl + efekty świecenia


Mystic.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, specjalnie dla was zrobiłem reupa plików z niebiańskimi zbrojami + ich świetnym efektem świecenia!

 

http://www.speedyshare.com/7MXHP/Nieb.Zbroje-up-by-Mystic..rar

 

Skan

 

https://www.virustotal.com/file/b619966fed37180737fa667f7b53eb2ce92e1b3b1d17372e59ce2299543217e2/analysis/1340648635/

(7/41) wykryte zagrożenia są niegroźnie, nie chcecie nie ściągajcie :)

 

 

Cały Tutorial wyjaśniony w filmiku Delaex12, polecam go!

http://www.youtube.com/watch?v=gJql-Iwjabs&feature=plcp

Tutaj dowód, że to działa

44764182194360668800.jpg

44501525063774020816.png

Opublikowano

ale na pl jest świecenie podstawowe ( gwiazdki ) + te nowe :*

To widać że się nie znasz, przerób czystego clienta PL pod swój serwer i zobaczysz że owego świecenia nie będzie :)

44501525063774020816.png

Opublikowano

To widać że się nie znasz, przerób czystego clienta PL pod swój serwer i zobaczysz że owego świecenia nie będzie :)

Ale oryginalnie dymek i gwiazdki (niebieskie) są od +0 do +9, na +7/8/9 dochodzi tylko standardowe świecenie. Jak sądzę tego efektu u siebie nie uzyskałeś

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Tutorial dobry ale dziurawy

:)

Co będzie gdy jakaś osoba będzie miała tak ? :

7phd30.jpg

 

Nie ma danych świeceń ;)

----------

Dla newbie pobierz PL'a wypakuj PC i zapożycz świecenia.

40209909810444895132.png

Już wkrótce .. Start - Nowego prywatnego serwera Lathir.pl

Nie przegap tego !

Opublikowano

TUT taki sobie lajk masz dodaj jeszcze o lizakach bo cos mam nie ten tego z wpisami do roota

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...