Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] YourCraftWorld >SkyBlock< >Mapa Surowcowa< >FreeBuild<


IgraH

Zapowiedz Servera :  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie aby by?y Sklepy ?

    • Tak
      30
    • Nie
      14
  2. 2. Czy bedziesz gra? na Serverze :

    • Tak
      34
    • Nie
      10
  3. 3. Czy chcecie kanal Serverowy FaceBook

    • Tak
      8
    • Nie
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext720901568.png

 

 

cooltext720915237.png

 

Typ : SkyBlock + FreeBuild

Sloty : 20 [Powiekszymy]

IP : Podam Po Starcie

:)

Potwory : ON [Na Mapie Surowcowej]

Zwierzeta : ON [Na Mapie Surowcowej]

White-List : OFF

Premium : OFF

PVP : ON

 

 

Start Servera Przewidujemy

28 Czerwca około godziny

15 : 00

 

 

Kontakt Do Właśćiciela

Servera :

 

43650089

 

 

Na Czym Server Bedzie

Polegał ? :

 

Server Bedzie Polegał na Zbieraniu Pieniedzy za byciu Na serverze to bedzie jakby

Twoja Wypłata . Na Mapie Surowcowej Nie Budujemy Domkow Ponieważ ona bedzie

Zmieniana co 2 Tygodnie i Nie bedzie sie Opłacało na niej Budować .

 

 

Pewnie Zastanawiacie sie o to jest za Typ Servera SkyBlock ??

 

Tzn.Budowanie w Przestrzeni Kosmicznej

:).

 

 

 

Jak zrobić swoja Wyspe ??

 

/skyblock start

 

Jak zrobic nowa Wyspę ??

 

/skyblock newisland

 

 

 

cooltext720932112.png

rhnvu.jpg

By Me

:)

Opublikowano

Pierwszy w polsce ? Coś wam sie pomyliło . Pozatym tą mapą surowcową zjeb**** tylko urok skyblocka ;)

Camorra Skyblock - 94.23.246.207:25085

Opublikowano

Po pierwsze skyblock to gra tylko w przestrzeni kosmicznej(jak ty to nazwałeś)

Po drugie jest juz serwer skyblock ip:78.46.45.4:25582

Jak pomogłem licze na Lajka!!!
Opublikowano

Haha Pierwszy w Polsce ? na tym forum jest identyczny serwer -.- no widzę że ściągasz pomysły innych.. pfff nara nie zagram na tym serwie i wam tez go nie polecam !

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

@up

 

Synekkk

Mi chodzi o skyblock fb z mapa surowcowa pierwszy w polsce , a nie ze

skyblock pierwszy w polsce wiem ze jest taki skyblock ale nie ma takiego z mapa surowcowa .

rhnvu.jpg

By Me

:)

Opublikowano

No , i widzisz po co sie Naburzac na ten server wystarczylo przeczytac dobrze i juz zagrasz :D

rhnvu.jpg

By Me

:)

Opublikowano

Co Do MAP :

 

Mapa SkyBlock - Spawn Regulamin Ogloszenia sklepy

maszyny do dawania kasy za by

cie na serverze i wiele innych

 

Mapa Surowcowa - Spawn i Swinki -Jedzenie-

 

 

Pluginow nie podam sa moje autorskie oraz zwykle

Nastepne Pytanie :

 

 

Czy chcecie kanal serverowy FaceBook ?

Na ktorym beda nowosci o serverze .

 

Dodam ankiete i glosujcie Tak / Nie

rhnvu.jpg

By Me

:)

Opublikowano

no to startuj :) o ile się nie myle to jest 1 SkyBlock+FreeBuild co oznacza,że napewno będzie ciekawie,jub chociaż inaczej niż na SB+Surv :)

 

życzę 20/20 ! :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

WhiteListy narazie nie bedzie Jak bedzie duzo

Nieogarnietych Dzieci to sie white list to Wlaczy

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Przygotowania :

 

1 . Gdy wejdziesz na Server Przeczytaj Wszystko co jest na SPAWNIE !

2 . Nie zadawaj Glupich Pytan [bedzie to Karane]

3 . Nie Spamuj !

4 . Warp na Mape Surowcowa to /warp surowcowa

5 . Pod spawnem jest Sklep i Mapy Eventowe :D

6 . Gdy kupisz VIP / SVIP masz odzielna mape

------------------------------------------------------------------------------------------------------

rhnvu.jpg

By Me

:)

Opublikowano

Fajnie Skyblock zagram trochę rozbuduje się itd pogra się przez ok 1-4 tyg. a jak mi się spodoba to pogram z 1-3 mies.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...