Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][RPG+MODY][1.2.5] NiceName Craft [No-Premium][No-WL][ok.20slotow]


take2137

Zapowiedź serwera NiceName Craft  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagra?by? na naszym serwerze ?

    • Tak.
    • Nie wiem. Narazie Czekam a? Powstanie...
    • Nie = Uzasadnij w Odpowiedzi Do Tematu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngNiceName CraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: Zapowiedz

de2zjo.gifTyp Serwera: RPG z Modami

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Poza Miastem (zamkiem)

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: ok. 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: Narazie Off

 

1337425569-U363900.png

Po Wejściu Na Wpisz /plugins

1337425578-U363900.png

[Wlasciciel] Kompot45

[Admin] Linkin47

[Admin] UltimateBoom

[Mod] Brak

[Mod] Brak

[KidMod] Brak

[KidMod] Brak

[KidMod] Brak

[KidMod] Brak

1337425590-U363900.png

Na Serwerze Będzie Możliwość Zakupu Rangi:

- ViP,

- GoldViP,

- DiamondViP.

 

Każda z nich dodaje posiadaczowi do gry wiele Przywileji.

Wszystkie Dochody Zostaną Przeznaczone Na Rozwój Serwera.

 

Mody Wgrane Na Serwer:

- InstrudialCraft2,

- BuildCraft,

- Nowe Rudy,

- Mo`Creatures,

- RedPower.

 

Paczka Modów Bez Której Nie Wejdziesz Na Serwer:

 

 

http://speedy.sh/vW4GB/Setup.exe

 

 

Skan

 

https://www.virustot...sis/1340471045/

 

 

Nowi Gracze mogą kupić domek w slamsach na obrzeżu miasta. Zaś doświadczeni gracze mający już jakieś pieniądze mogą zakupić dom w mieście (na terenie zamku).

 

Dom w Slamsach - 20zł / tydzień (waluta w grze)

Nowy Gracz Dostaje 30zł Na Start (waluta w grze)

 

Dom w Mieście - 500zł / perm (nigdy nie odbierany) (waluta w grze)

 

Nasz Serwer Jest 90% RPG i 10% Survival.

Są Frakcje Które Dodają Estetyczność Gry w Trybie RPG.

Spawnem Graczy Będzie Zamek.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Może pierwszy skomentuje. Na pierwszy rzut oka myślałem że domek w mieście kosztuje 500zł pieniędzy realnych. Aż się zdziwiłem no ale przeczytałem jeszcze raz więc zobaczyłem że chodzi o walutę w grzę. Na twoim miejscu napisałbym że chodzi o walute w grze, bo niektórzy nie doczytają bedą się czepiać i wyjdzie kłotnia w temacie.

 

Trochę mało slotów jak na RPG no ale jak to się mówi "Nie od razu Rzym zbudowano". Druga sprawa to z tymi modami... Naprawdę łatwiej byłoby dla graczy zrobić lunchera (klient gry serwera) na serwer przyszło by więcej graczy, a tak to większość się zniechęci że trzeba się "męczyć" z modyfikacjami. W sumie to też plus bo wbije większość ogarniętych ludzi.

 

No i rangi VIP... aż 3 to trochę za dużo ale nie będę się wypowiadał bo nie znam cen poszczególnych rang ani na ile się je kupuje. Na jednym serwerze spotkałem się z jedną rangą VIP, która kosztowała "jedynie" 25zł za miesiąc... no cóż to było trochę drogo w porównaniu ile przywilejów mieli VIPy na tym serwerze. W sumie dla niektórych może być tanio ale nie o tym.

 

Cóż życzę jak najlepiej a na serwer wbiję na pewno. No i przydałoby się wam jakieś forum albo strona www. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Nieregulaminowa sygnatura// Reflink.

Opublikowano

 

Co do RPG rozpisał byś się może co będzie w tym "rpg-owym świecie", bo samo respienie i mieszkanie w zamkuj nie tworzy serwera RPG.

+1

Like It!

Opublikowano

Rpg bedzie polegać na:

zrobieniu gildi (/factions),

rozbudowywaniu jej poza zamkiem (spawnem),

zdobywanie surowców,

tworzenie lepszych zbroi,

ogółem: wojny gildi, gra w grupie i zdobywanie coraz lepszych rzeczy.

 

 

Możecie mi podać kilka przykładów jakiejś rozgrywki RPG ja napewno je przeczytam

 

Co do powstania serwera...

ok. 5 Lipca może potrwać do 10 : )

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...