Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Legendarny Las


Qentinios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje ostatnie dzieło, jego tworzenie zajęło mi 40h. Jest to mapa o rozmiarze 8x8, czyli większa od pustyni (pustynia 6x6), 70% jej powierzchni pokrywa las.

 

 

Nutki z filmu:

Future World Music - Welcome To Your Fantasy

Future World Music - The Chosen Ones

Shadow Of Evil - Epic Cinematic Orchestral Trailer Music

Two Steps From Hell - Argovia

 

Zobacz spoiler!

 

 

0613_125354.jpg

 

0613_104325.jpg

 

 

 

sygnatura2.png


Opublikowano

Widać te 40h pracy . Naprawdę bardzo fajnie ci to wyszło . Teraz tylko jakieś fajne mobki i git :)

Opublikowano

Dzięki za komentarze.

 

Sam nie jestem do końca z niej zadowolony bo z powodu że jest tak ogromna nie miałem za bardzo pomysłów na jej urozmaicenie, i mimo tylu drzew wydaje się 'pusta' ^_^ no i mogłem też więcej tekstur zastosować, ale to już kwestia mojego lenistwa, są tylko 3 :D

sygnatura2.png


Opublikowano

Bardzo mi się podoba .

Aż kusi mnie aby obok tych pieni dodać potworki z red lasu ,takie biegające pieniaki ..

czerwony_duch_pniaka_x1.jpg

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

@

Qentinios

 

Na samą myśl o tworzeniu Mini-Mapy w Prawym Górnym rogu aż mnie ciarki przechodzą

To będzie naprawdę dużo roboty, bynajmniej sporo kopiuj,wklej,wymierz =)

Ale wierzę że Ci się uda .. Wtedy to chyba na pewno najlepsza Polska Mapa Metin2 by była.

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

no ku*!$ nie mam słów mapa wyjebana w kosmos :)

widać że masz zajebiste pomysły i jesteś naprawdę dobry w tym co robisz !

 

@ps

 

wal aiona wróć do metina :)

QmxvbmR5blhfX19ldW5lX19fNTI0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

BlondynX

Między Metinem a Aionem jest taka różnica jak między Tibią a Metinem, zagrasz, zrozumiesz dlaczego go wolę. :)

 

OMG ale gówno

Uzasadnisz?

sygnatura2.png


Opublikowano

zajebista mapa.

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Mapka pierwsza klasa. '

Mógłbyś bardziej drzewa zagęścić żeby to jak las wyglądało a nie jak lasek ;d

70947132.jpg

 

"Słowa takie jak uczciwość, honor i braterstwo nie są dla mnie tylko pustym frazesem wyrytym na ostrzu mego miecza"

 

"Pamiętaj, żeby nigdy nie przestawiać myśleć.!"

"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać"

Copyright by Gerdinus

Opublikowano

zajebista mapa.

Udostepnisz ja czy nie? ;p

ps

skoro jest teleport to moze zrob v2 tej mapki? ;p

nie obiecuje, nie zaprzeczam.

 

Mapka pierwsza klasa. '

Mógłbyś bardziej drzewa zagęścić żeby to jak las wyglądało a nie jak lasek ;d

wiesz ile w metinie jest standardowo obiektów na jednym segmencie? 10~100 u mnie 200~2250, jest to na prawdę olbrzymia ilość jak na taką grę.

sygnatura2.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...