Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SoulCraft [FreeBuild] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [30 slotow]


Raperrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SoulCraft [FreeBuild] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [30 slotow]

 

Zapraszam na nowy serwer Minecraft - SoulCraft!

 

IP:91.193.54.84:25589

Serwer 24/7

 

HeadAdmini:

Pistolsen (18 lat)

MrMaxim3 (18 lat)

 

Opis:

Serwer jest aktualnie młody, ma miesiąc, ale prężnie się rozwija.

Dojrzali admini znający ortografie oraz język ojczysty.

Duzo fajnych modów oraz status VIP.

Free build plus pvp oraz podboj zamku juz niedługo!

Zapraszam wszystkich serdecznie!

 

 

 

Screeny:

 

-Spawn

 

axqpopm.jpg

 

-Świątynia

 

ucpscna.jpg

 

 

-Muzeum w wieżowcu

 

ahipqth.jpg

 

-Zamek

 

immjsut.jpg

 

-Inne

 

bafwslk.jpg

 

ogmqnvr.jpg

 

Pan Henio zaprasza wraz z pieskiem serdecznie !

Opublikowano

Zjebani adminowie nie odpisują ani nie odpowiadają co ktos napisze :/

Prezka 9/10

Server 1/10

 

Niestety dużo osób jest , ale staramy się opanować.

Opublikowano

Zapraszam wszystkich chętnych na serwer. Dużo eventów i miła atmosfera - dzieci neo banujemy.

Opublikowano

Może i headAdmini maja po 18 lat, ale reszta ekipy to same dzieci z ktorymi ciezko sie dogadac.

 

Dzieci... nie nazwał bym ich tak ;) Po prostu są zajęci a jak wy im nie dajecie spokoju to was ignorują.

 

 

Nie polecam czekałem na działke czekałem i nic :]

 

A jeżeli chodzi o dawanie działek to admin też człowiek i na powietrze wyjść musi - nie możemy być ciągle na serwie. Jak nie odpisaliśmy ci kiedy do nas pisałeś to szczerze przepraszamy i postaramy się bardziej uważać na czat ;)

 

 

Odświerzam

Opublikowano

nie nazwał byś 16 latka dzieckiem<?> ktory jest nieuprzejmy i szpanuje ze ma admina i w ogole mimo ze jest na serwerze nie reaguje na prośby ludzi tylko sie wydziera i obraza?

nie mam pytan.

Opublikowano

Proszę was jeżeli ktoś ma jakieś screeny czy coś co może potwierdzić wasze oskarżenia proszę publikować...

 

Odświerzam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...