Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] 41lv vs. Krolowa Pajakow? Zartujesz? No chyba nie :>


KnysioPysio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

:)

 

Przedstawiam wam filmik prezentujacy ubijanie Krolowej Pajakow (BOSS 60lvl) ninja daggerem 41lvl.

Wiekszosc informacji (jezeli nie wszystkie) jest przedstawionych w filmiku. (<--- Jezeli w tym zdaniu popelnilem blad to mnie poprawcie bo nie wiem jak to napisac Oo <przepraszam> ;xxx)

 

Jak ogladac w HD z wolnym polaczeniem internetowym?

1.Zatrzymaj Film

2.1080p/720p

3.ppm na film

4."Zatrzymaj pobieranie"

5.Ogladasz w HQ Oo

xD

 

 

Jezeli ktos ma jakies watpliwosci co do oryginalnosci filmiku, ew. chce zarzucic mi publikowanie cudzej wlasnosci, prosze napisac PW w grze lub na konto na yt. :>

Prosilbym rowniez o ocenianie filmu na youtube - tu tez moze byc ale wole tam.

Mozna udostepniac, polecac oceniac pokazywac znajomym jarac sie nim i wgl.

 

Tyle ode mnie. Enjoy! :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kłują w oczy te kolorki.

 

Jeśli chodzi o ubijanie królowej, to ładnie, że na takim lvl'u, ale strasznie długo, do tego nie da się otruć.

 

Sposób z HD nie działa.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

@up

Nie działa to znaczy.. ?

Mozliwe, ze masz po prostu dosc dobra predkosc internetu i mozesz ogladac filmy w hd bez pauz na bufforowanie?

Ten sposob jest raczej dla ludzi, ktorzy maja tak wolne polaczenie, ze musza przed filmem dlugo czekac, lub co jakis czas pauzowac film, zeby go spokojnie obejrzec.

 

Co do ubijania - rzeczywiscie, na marmurku zolnierza ubijanie zajelo 10 minut a i tak nie ubilem krolowej. Za to przy drugiej probie marmurkiem pajaka ubijanie zajelo 2 minuty. Pokazuje to tez troche roznice miedzy marmurkami.

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzieki :)

Co do dlugosci ubijania - pokazuje to troche roznice miedzy marmurkami. Na Zolnierzu nawet nie udalo sie ubic, a na pajaku ubicie zajelo 2 minuty.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładnie Ci idzie, ale troszkę przydługawo ;).

beznazwy1hh.jpg
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarobić ok. 2500 PLN brutto miesięcznie
w internecie, nie wychodząc z domu - na tej stronie wszystkiego się dowiesz
Pozdrawiam, reedy66.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwszy marmurek zdążył się skończyć zanim ją ubiłem ;D

 

Ale drugi - 2 minuty już chyba może być ?

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...