Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Niemieckie (Kogo Wybrać?)


orenzadol

Niemieckie Średnie Kogo Wybrać  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo wybra?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było już wiele takich tematów. Jeśli nie przeszkadza ci średnia mobilność a lubisz dobry pancerz i dobre działo to VK3601(H). Jak wolisz raczej typowego meda to VK3001(H) ale ostrzegam że przynajmniej mi gra się nim topornie. Ogólnie więc polecam trzydziestkę szóstkę.

Opublikowano

Było już wiele takich tematów. Jeśli nie przeszkadza ci średnia mobilność a lubisz dobry pancerz i dobre działo to VK3601(H). Jak wolisz raczej typowego meda to VK3001(H) ale ostrzegam że przynajmniej mi gra się nim topornie. Ogólnie więc polecam trzydziestkę szóstkę.

A nie dlugo vk3601 bedze heavy

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Co do zmiany Vk2600 na heavy..

to zastanawia mnie.. co zmienią w tym czołgu..

Będzie wolniejszy ?? Lepszy pancerz ?? Bardziej odporny na uderzenia ??

x

Opublikowano

Co do zmiany Vk2600 na heavy..

to zastanawia mnie.. co zmienią w tym czołgu..

Będzie wolniejszy ?? Lepszy pancerz ?? Bardziej odporny na uderzenia ??

Ja bym chcial aby zwiekszyli penetracje na tym dziale ale tylkodla tego czolgu ewentualnie to dac mu jakies inne jeszcze tez 88 ale z pene 150+

A co do predkosci to raczej nie zmienia bo 40 moze byc w koncu isy tez tyle maja a nawet wiecej

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

No tak.. ale skoro ma przejść z meda na heavy to powinni mu coś dodać.. przynajmniej tak uważam.

Bym się zastanawiał nad kupnem jego :D

x

Opublikowano

Wziąłbym tego VK.. ale ostatnio jak widziałem frajerów którzy nim kierowali... OMG

Wyjeżdża za rogu.. *jeb*. padła mu gąsienica.. stoi.. nawalam w niego i padł.

To jeden..

Następny.. taka sama sytuacja.. za późno mu przywaliłem i na tyle wychylił sie, że mógł do mnie strzelać.

Ale albo gościu zlamił.. albo to jest beznadziejny czołg.. bo i tez go zabiłem a on sam zabrał mi..nie pamiętam.. albo 0 albo coś za 100 DMG

Albo to ktoś inny mi przywalił.

Ni i też dalsza droga rozwoju mnie zniechęca.. te tygryski to tarcze. Wchłaniają przeważnie wszystko.. chyba, że źle pocisk poleci.

Rozumiesz..

Pozdrawiam!

x

Opublikowano

Ja grałem Vk3601h i jak jest na maksa gra się nim wybornie tylko nie wolno wystawiać się za bardzo lecz tez słabsze czołgi typu PzIII/IV rikoszetują jak leci :) Niektórzy mówia na niego lapacz kul ale trzeba umieć nim grać po prostu.

SigCustom.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...