Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak Wywalić ludzi z serwa ?


minostar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

Piszę ten poradnik ponieważ chcę wam ułatwić np : expienie :D

 

 

 

1.Kup lub zdobądź jakąś byle jaką zbroje (nie +9)

2.założ ją i wciśnij F5

3.w konsoli która Ci się pojawiła wpisz "refine 90 0" (jeśli ulepszanie się nie powiedzie to jeszcze raz)

4.po pomyślnym ulepszeniou zbroi naciśnij na nią lewym i przeciągnij ją do eq (w ten sposób powstał klon zbroi który jest tylko wizualny, prawdziwą zbroje masz na sobie)

5.teraz tą zbroje wizualną (którą nie masz założoną) wyrzuć na ziemie

6.po wyrzuceniu na ziemie zbroi jeszcze raz naciskamy na tą którą mamy założona i przeciągamy ją do eq

7.teraz jeśli chcesz ty kicknąc serwer nacisnij "z" przy tej zbroi, tak jakbys chciał ją zebrać wink.png

8.wszyscy zostali kicknięcie i żeby się zalogować trzeba poczekać z 2 min.

 

Kicka wszystkich, ponieważ ta stworzona zbroja jest zbugowana i jak ktoś będzie chciał ją zabrać to kicknie wszystkich.

 

 

Pomogłem wiesz co zostaw :)


RlFQd56.png

Opublikowano

To zostało skopiowane, ale z naszego forum.

 

Było :

http://www.mpcforum.pl/topic/371426-bugjak-kicknac-caly-serwer/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...