Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nagrody za wyścig (a raczej ich brak)


Galius887

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Często zdaża się że, po ukończeniu wyścigu dostaje repa i kase, a kart już nie...

Czy też macie takie problemy?

Jak sobie z tym poradzić?

Gra bez hacków, trainerów, itp. daje największą sadysfakcję i przyjemność z gry!!!

Opublikowano

Raz mi się zdarzyło że kart nie dostałem. Należy pamiętac, że za każde miejsce kart nie dostaniesz. Do 4 włącznie karty dostaniesz.

Opublikowano

żeby nie zakładać kolejnego tematu toja też się podpisuję pod tym tematem. U mnie jest tak, że jak jestem na 1,2 czy 3 miejscu to po podsumowaniu wyswietla mi sie 0 repa i 0 kasy ale jak klikne dalej to kasa i rep na gorze ekranu się zwiększają, lecz nie można potem wybrać kart.... O co z tym chodzi ??

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

Może, ten poradnik coś zmieni:

http://www.mpcforum.pl/topic/658542-tutjak-zdobyc-profesjonalne-czesci-w-nfs-world/

Opublikowano

Raz mi się zdarzyło że kart nie dostałem. Należy pamiętac, że za każde miejsce kart nie dostaniesz. Do 4 włącznie karty dostaniesz.

karty dostaniesz na każdym miejscu wiec jak sie nie znasz to nie gadaj bez sensu
Opublikowano

To jest bug. Dostajesz więcej repa i kasy , za to kart nie. Ustawienie maksymalnego pobierania powinno załatwić sprawę.

22fu7of2onif.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...