Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RastaMC[Dedyk][24/7][NO-Wl][No-Premium][Factions][mcMMO] 60-150slotow


Stairs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mc.png

 

 

 

Diamond_%28Gem%29.png [MineCraft][RastaMC] Diamond_%28Gem%29.png

 

 

Diamond_%28Gem%29.png IP serwera: rastamc.eu Diamond_%28Gem%29.png

 

 

Diamond_%28Gem%29.png Ilość Slotów: 60 Diamond_%28Gem%29.png

 

 

Diamond_%28Gem%29.png Wersja: 1.2.5 Diamond_%28Gem%29.png

 

 

Diamond_%28Gem%29.png Premium -OFF Diamond_%28Gem%29.png

 

 

Diamond_%28Gem%29.png White-List -OFF Diamond_%28Gem%29.png

 

 

Diamond_%28Gem%29.png Godziny uptime: 24/7 Diamond_%28Gem%29.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

info.png

 

 

 

-Wspaniała atmosfera

 

-wiele dodatkowych urządzeń "maszyn" dla vipów"

 

-sklepy

 

-MiastaVIP

 

 

Oraz wiele innych SPRAWDŹ SAM

:)

 

 

 

maszyna.png

 

 

- 8gb pamieci ram na 150 slotów

 

 

- Procesor 8 ghz

 

 

- Dysk 250 gb

 

 

Co daje doskonała jakość podczas gry ;]

 

 

 

admin.png

 

 

 

Własciciel-RastaBooS

 

 

Administratorzy:

 

sett

 

peon111

 

Psrk

 

Eventman

 

LaDy:

 

natalaaa27244

 

 

 

 

 

TS:188.165.255.58:8888

 

 

IP: rastamc.eu

Opublikowano

xxBoBxx Eventy robi Eventman więc nie moge teraz ocenić sytuacji a może powiesz co się stało a nie z góry przesądzasz serwer.

Opublikowano

Chujowy serwer, Własciciel ma 14 lat. jest przekupnym dzieciakiem bez kolegów . aby miec itemki na serwerze wystarczy z nim pograc w BF3. Jak sie niema kolegów to tak jest ze trzeba przekupic :)

Opublikowano

Po 1 Szajber rób sobie anty reklamy ale już z tobą nie daało się wytrzymać :) Dostałeś bana i myślę że poskutkuje :) Takim noobem z ego powyżej swojego ryja napewno daleko nie zajdziesz :) Po 2 Nie chce sie tu wyżalać ale sam przyjdziesz..

 

PS. Niby kto gra ze mną w BF? Wlasnie nikt.... mam swój klan i sami sobie radzą więc daruj sobie i nie poniżaj sie

Opublikowano

Ogarnięta Administracja

Miła Atmosfera

Polecam Serwer

 

Sebastianxd to złodziej !!! Zapraszam do sojuszy z najbardziej ogarniętą i rozwiniętą gildią LunarRepublic.

Pozdrawiam: wintera, EnterQ'a, ShiZzoWatego (ShaZzoWatego)

 

LunarRepublic najzaje*istrza Gildia na serwie :)

Opublikowano

Zapraszam na serwer. Aktualnie zostały wprowadzone poprawki:

-kit iron/gold/diamond

-czekanie na teleport 8 sec

-usunięto home

-dodano TNT

 

:))

 

Miłej zabawy

Pozdrawia RastaBooS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...