Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komendy - Wszystkie Po Polsku


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 673
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wie ktoś taką komendę że jak wpiszemy ją to np. całe m1 jest w metkach tak jak na PL'u

WRMYV gb pmlgnfm gb manpm mr znzl mr fboą qbmb jfcbyartb hzvrzl ebg gemlanfpvr

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

kopiujesz wpis w item proto np z red perly, zmieniasz nazwe na czarna perla, zmieniasz id na swoje, w cliencie dodajesz wpisy w item proto, item list i item desc i w icon musisz wgrac ikonke z czarną perłą :)

Edytowane przez Qbusek

 

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubie To"

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Normalnie nie wierze, kolejna osoba która mówi że skopiowane. Sprawdź datę na tym i na innym forum założenia tematu to się przekonasz który był pierwszy.....

 

 

Opublikowano

/go mdred - Loch Małp (czerwoni).

/go mdyellow - Loch Małp (żółci).

/go mdblue - Loch Małp (niebiescy).

/go mdmiddle - Loch Małp (średni).

/go mdexpert - Loch Małp (trudny).

/go gzred - Obszar dla gildii (czerwoni).

/go gzyellow - Obszar dla gildii (żółci).

/go gzblue - Obszar dla gildii (niebiescy).

/go sneak - Wężowe Pole.

/go giant - Kraina Gigantów.

/go sd1 - Loch Pająków Lv1.

/go sd2 - Loch Pająków Lv2.

/go heaven2 – Grota Wygnańców (2)

/forgetme - moby przestają atakować postać

 

 

Komendy na 2k11, jakby ktoś potrzebował.

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

A mi te komendy nie działają wpisuje np.: /item <48009> na czacie i nic. Pisze tylko, że nie ma takiej komendy. O co z tym chodzi?? Czy ktoś mógł by mi powiedzieć?

Opublikowano

Domain92, zapewne nie masz GM z pełnymi prawami przez co nie możesz używać komendy na przywoływanie przedmiotów.

Jeżeli wpisujesz "/item <48009>" spróbuj "/item 48009" lub "/i 48009"

Możliwe też, że serwer nie ma wgranego danego itemka.

Opublikowano

/go mdred - Loch Małp (czerwoni).

/go mdyellow - Loch Małp (żółci).

/go mdblue - Loch Małp (niebiescy).

/go mdmiddle - Loch Małp (średni).

/go mdexpert - Loch Małp (trudny).

/go gzred - Obszar dla gildii (czerwoni).

/go gzyellow - Obszar dla gildii (żółci).

/go gzblue - Obszar dla gildii (niebiescy).

/go sneak - Wężowe Pole.

/go giant - Kraina Gigantów.

/go sd1 - Loch Pająków Lv1.

/go sd2 - Loch Pająków Lv2.

/go heaven2 – Grota Wygnańców (2)

/forgetme - moby przestają atakować postać

 

 

Komendy na 2k11, jakby ktoś potrzebował.

 

To podaj jeszcze setting.lua

50596142255057180250.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...