Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jak nazywa się plugin na automatyczne dzialki?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam. Na serwerze fb.minecrafci.pl jest konkurs na zbudowanie budowli w stylu azjatyckim. Dzialke można dostac nadlatując nad nią i wpisując komende /dzialka. Kto wie jak nazywa sie ten plugin i jak te dzialki zrobic?

Opublikowano

SimpleRegionMarket:

Download:

http://forums.bukkit.org/threads/econ-simpleregionmarket-v2-0-3-let-your-server-be-buy-or-rentable-1-2-5-r2-0.39672/

Potrzebne pluginy do poprawnego działania to: Register,Vault i iConomy :)

Download:Vault i iConomy:

http://www.speedyshare.com/GXXpU/Pluginy.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/b5884584a7a79c056c9c32716ad3f16ec5ce61ef82a52565a6442eb856f1fcbb/analysis/1340449746/

Bez pluginu Register też powinno działać-u mnie działa :P

 

Liczę na Like.

Opublikowano

@Up

Poradnik pomoże:

3maj:

------------------------------------------------------------------

Link:


http://www.mpcforum.pl/topic/499377-tutsimpleregionmarket-co-i-jak/

Skan:


https://www.virustotal.com/url/5cb54c6c297c22863d64a6757d450b6b24e79f4bfe683429f7453bf8b3c33b9a/analysis/

-----------------------------------------------

Proszę, liczę na:

"Lubię to".

@Down

?!

2004f8x.png

Opublikowano

Dajesz cuba na jakąś działke np. dzialka1 i piszesz tak na tabliczce:

[AGENT]
dzialka1
50
none

czyli:

[AGENT]
nazwa cuba
cena
none-czyli nikt nie będzie dostawał kasy tyko jak ktoś kupi działkę to pieniędzy nikt nie dostaje tylko przepadają.

Opublikowano

chodzi o to że ja napisalem ten post bo nie dziala mi srm

 

należy dodac że dzialaja mi tylko hotel i sell a ja chce miec agent!

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...