Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić w dzisiejszych czasach?


PowerIsHere

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam : )

 

Otóż nie grałem w metka pół roku i od tamtego czasu wiele się zmieniło... Nadeszły czasy w których mniejszym LvLem nic nie można zrobić... Wbiłem sobie Surke WP 32 LvL.... I co dalej nawet nie mam jak zarobić na głupiego FMS'a.... A nawet jeślibym zarobił to drop w M2 jest strasznie ''tani''.... Kiedyś KD chodziły po 150kk + nawet a teraz najtańsze KD +4 chodzą nawet po 1kk a najdroższe po 50kk,I jeszcze jaka jest szansa na takie KD a z KU jedynym zarobkiem jest Aura... Ale szansa na jej dropnięcie spośród jakiś 30 KU jest nie wielkie....

Więc proste pytanie do was jak zarobić dzisiaj na 32 LvLu?- S5 Astral

Opublikowano

No Fb nie polecam, duże ryzyko Bana :D

 

sposób dobrych jest kilka:

  • Łowić ryby, otwierać je i sprzedawać małże.
  • Metiny m2,
  • 18lv Wojownik Mental i dropić medale
  • 10-12Lv z Gilgią i na Imha dropić Bronie 30Lv
  • Na 32Lv polecam expić na ezo przy czym może dropnąć kilka ribów

 

Z doświadczenia Ci powiem że także rozpoczynając gre na PL dorobiłem się riba +9 selając riby +0, bodzie (drop z piłek- event) Mnisią +9 sam zrobiłem, pasowało by byś Ty coś też sobie spalił.

I ogólnie selajć inne gówienka które dropły od 1lv do dzisiejszego zawsze coś tam było ...

Opublikowano

-Łowić ryby- W Huj nudne- w huj mały zarobek - w huj czasochłonne

-Metiny w m2 - Szerokim +6 którym bije po 150?

-Jak sie nie ma dobrego Eq to za duzo sie nie wydropi i nie za dużo się zarobi

-Na Imha trzeba mieć dobre eq tym dropkiem itd... Na które mnie nie stać

-Szerokim +6 mam te ezoty tłuc?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...