Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Gra nie chce się uruchomić


Drakeseko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesteś jednym z wielu ludzi, którzy mają problem z uruchomieniem Battlefield 3, z powodu:

 

"Nie można uruchomić gry Battlefield 3 TM. Upewnij się czy gra została zainstalowana poprawnie i spróbuj ponownie"

 

lub innego?

 

Ten sposób działa także na wiele innych sposobów, i jest poświęcony dla ludzi, którzy mają problem z włączeniem gry.

 

Co należy zrobić?

 

Rozwiązanie jest proste, i skuteczne.

  • Najpierw usuń całkowicie Origin ze swojego komputera.
  • Następnie wejdź link podany poniżej, i ściagnij program.

Linki:

 

 

 

Skan:

29lffgi.png

 

Czym się różni ta wersja Origin, od innej?

Jest ona poświęcona dla ludzi z problemami, związanymi z uruchomieniem gry. Nie wiem co dokładnie zostało zmienione, ale u mnie ten sposób jak najbardziej działa.

  • Zainstaluj program.
  • Pamiętaj o tym, że jeżeli Origin zaproponuje aktualizacje (update) Origin, to nie zgadzaj się.
  • To wszystko! Gra powinna już działać normalnie!

Pomogłem? Postaw Like!

Opublikowano

1. Wrzuć to na inny hosting.

2. Dodaj skan z

https://www.virustotal.com/

3. Przeglądarka blokuje mi tą stronę, twierdzi że jest szkodliwa.

4.

C:\Program Files\Origin Games

Zmień nazwę folderu na z battlefield3TM na BATTLEFIELD 3

Start -> Uruchom -> Regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games

Bez pobierania.

Opublikowano

Twój sposób nie działa, między innymi u mnie.

Zaraz dodam inny hosting.

Skan też zaraz dodam.

 

Edit:

 

VirusTotal akceptuje pliki tylko do 32 MB, ten waży 52MB.

Opublikowano

ok pobrałem tylko że mam pytanie ... Dlaczego jak odinstalowałem wcześnieszego orgina to przy tym co zainstalowałem był od razu mój login ? :O

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Jeśli ktoś mi nie ufa, to proszę, oto link jaki dostałem od EA, więc raczej na pewno nie ma wirusów.

https://download.dm....OriginSetup.exe

 

Dla ciekawskich, link zmieniłem na speedy share, ponieważ ten program miałem na komputerze, a na stronie EA jest taki burdel, że ciężko dotrzeć do działu moich problemów, gdzie miałem wiadomość z owym programem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...