Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jak Zwiększyć Swoje FPS W Grze World of Tanks


eSLooW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pokaże wam jak zwiększyć swoje frames per second (FPS) w grze World of Tanks. Nie musisz niczego instalować czy ściągać. Ja robię to na windows 7 na innych powinno wyglądać podobnie.

 

1. Wchodzimy w (start) ,,wyszukaj programy i pliki,, tam wpisujemy %appdata% wchodzimy w folder Roaming potem szukamy i wchodzimy w folder wargaming.net następnym krokiem jest wejście do folderu WorldOfTanks lub WoT i otwieramy plik preference.xmlnotatnikiem lub czymś podobnym.

 

Zmieniamy takie ustawienia jak:

 

- SKY_LIGHT_MAP z 0 na 1

 

- SHADOWS_QUALITY z 0 na 3

 

- TERRAIN_MESCH_RESOLUTION z 0 na 3

21682496052654086287.png


Opublikowano

"

- SKY_LIGHT_MAP z 0 na 1

 

- SHADOWS_QUALITY z 0 na 3

 

- TERRAIN_MESCH_RESOLUTION z 0 na 3 "

 

Na chłopski rozum , chyba polepszamy jakość 'tekstur'.

Opublikowano

Nie pogarszamy sam tak mam i mam na słabiutkim sprzęcie 30fps ... NIe widac że coś było robione a jednak widac w FPS;)

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

Nie pogarszamy sam tak mam i mam na słabiutkim sprzęcie 30fps ... NIe widac że coś było robione a jednak widac w FPS;)

 

O super.. nie chciałem tego robić, bo zależy mi na jakości gry :D

 

 

na XP nie da sie tak zrobic ;/ niestety , chyba że ktoś ma inny sposób

 

Już myślałem, że se FPS nie poprawię

 

 

da sie ale tylko na professionalu na home edition nie mozna dziala na win 7 :)

 

A jednak :D

 

 

Malo przydatne fps-y wzrosly o 1

 

Pewnie coś źle zrobiłeś, albo więcej nie wyciśniesz ze swojego kompa.

Dobra ja też se to zrobię.

x

Opublikowano

O super.. nie chciałem tego robić, bo zależy mi na jakości gry :D

 

 

 

 

Już myślałem, że se FPS nie poprawię

 

 

 

 

A jednak :D

 

 

 

 

Pewnie coś źle zrobiłeś, albo więcej nie wyciśniesz ze swojego kompa.

Dobra ja też se to zrobię.

Wszystko dobrze zrobilem pewnie wiecej nie wycisne z mojego kompa w koncu mam 70fps :D

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano
FPS zależą też od naszego monitora.. ( WTF ?? o.O )

Otóż.. każdy monitor odświeża swój obraz o ileś tam Hertz-ów

I ilość tych Hertz-ów ogranicza nasza kartę graficzną.. bo po co nam 200 fps jak i tak monitor tego nie ukaże a grafa będzie się grzała.

Czyli np. ja jak mam monitor 75 Hertz-ów to będe miał max. 75 fps. Ale można to wyłączyć..

Chyba trzeba wyłączyć "synchronizację pionową" czy cuś. -albo coś mylę

 

Pozdrawiam!

 

Pewnie twój monitor ma maksymalna częstotliwość odświeżania ekranu ustawianie na 70 Herców. U mnie jest 75 herców

Poszperaj w ustawieniach to może możesz ustawić wyżej.

x

Opublikowano

Na konsoli podpiętej do 42 calowej plazmy fajnie się gra, a co do komputera to nie próbowałem :)

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Zmieniamy takie ustawienia jak:

 

- SKY_LIGHT_MAP z 0 na 1

 

- SHADOWS_QUALITY z 0 na 3

 

- TERRAIN_MESCH_RESOLUTION z 0 na 3

 

Mam problem nie mogę znaleść :

 

- TERRAIN_MESCH_RESOLUTION i - SKY_LIGHT_MAP :angry:

 

znalazłem tylko SHADOWS_QUALITY :)

 

pomoże mi ktoś z tym ?

 

możliwe że mogły się schować pod inną nazwą ? jak tak to jakimi ?

Opublikowano

jak edytujesz w notatniku to wciśnij kombinacje klawiszy Ctrl+F wyskoczy ci okienko i tam wpisz to czego szukasz.

 

Z drugiej strony to temat z czerwca więc po tych wszystkich updejtach wot'a mogło się pozmieniać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...