Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Battlefield 3 zcina sie i wyskakuje błąd


maxisek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem i zaczyna to już denerwować , gdy gram 30 min czy nawet godzine normalnie nagle battlefield sie zcina i wyskakuej bład Battlfield 3 przestał porpawnie działać i mam tylko zakoncz program, strasznie to denerwuje i już pomysło nie mam, znalazłem jeden temat na forum żeby zmienic prorytet bf3 na wysoki a origin na niski - nie pomogło , formatowałem kompa i przeinstalowałem bf3 - nie pomogło. Mógłby ktoś pomóc?

Opublikowano

C:\Program Files\Origin Games

Zmień nazwę folderu na z battlefield3TM na BATTLEFIELD 3

 

Start -> Uruchom -> Regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games

 

Usuń przy plikach "TM"

Opublikowano

zrób to:

 

C:\Program Files\Origin Games

 

Zmień nazwę folderu na z battlefield3TM na BATTLEFIELD 3

 

 

Start -> Uruchom -> Regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games

 

 

Usuń przy plikach "TM"

 

a jak nie pomoże:

Start -> Uruchom -> cmd (uruchom jako administrator) -> (wpisz) bcdedit /set increaseuserva 2500

Cofnięcie zmian: bcdedit /deletevalue increaseuserva

 

i spróbuj- Origin>bf3>PPM>napraw

Opublikowano

spróbuj wyłączyć podczas gry program X-fire mi to pomaga lecz błąd wyskakuje u mnie gdy włączam grę.

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

lol co ty masz za procesor? jakiś archaiczny chyba, nie dziw się, że na takim coś może nie działać

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Na tym sprzęcie to się nie dziw. Po ok. 30 min gry komputer zaczyna się nagrzewać i dlatego gra ci się wyłącza.

 

Lepiej nic nie kombinuj z podkręcaniem bo komputer spalisz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...