Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyglada tworzenie bota do gry via www od strony technicznej?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Nie chodzi mi o gotowy kod, a raczej o wytlumaczenie na jakiej zasadzie taki bot dziala. Jest to po prostu zautomatyzowane wysylanie zapytan za pomoca np curl? Zastanawiam sie tez jak sie odczytuje dane z takie gry np ilosc surowcow danego rodzaju.

Gość Pan Szymek
Opublikowano

Wysyłasz requesty. Dajmy na to, że masz formularz rejestracji

<form action="rejestracja.php" method="post"><input name="login" type="text" /><br /><input type="password" name="haslo" /><br /><input type="submit" value="Utwórz konto" /></form>

Dla takiego formularza request wygląda tak:

login=daneZInputaLogin&haslo=daneZInputaHaslo

 

Jeżeli chcesz sprawdzić dokładniej jak wygląda request polecam program charles lub fiddler.

Opublikowano

Wiem juz jak wyslac normalny formularz, ale jak wyslac cos takiego?

<form action="eat.html" method="POST">
<select id="foodQuality" name="quality" style="font-size: 9px">
 <option value="0">Food type</option>
 <option id="q1FoodStorage" value="1">Q1 Food (0 left)</option>
 <option id="q2FoodStorage" value="2">Q2 Food (0 left)</option>
 <option id="q3FoodStorage" value="3">Q3 Food (0 left)</option>
 <option id="q4FoodStorage" value="4">Q4 Food (0 left)</option>
 <option id="q5FoodStorage" value="5">Q5 Food (700 left)</option>
</select>
<input id="eatButton" style="font-size: 9px" type="submit" value="Eat Food"/>
</form>

 

Zeby wyslac formularz z opcja Q5 FOOD trzeba uzyc takiego kodu?

<?php
$postFields='id=q5FoodStorage';
$ch = curl_init('http://stronal/eat.html');
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $postFields);
curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
echo curl_exec($ch);
curl_close($ch);
?>

  • 4 tygodnie później...
Gość Pan Szymek
Opublikowano

Wiem juz jak wyslac normalny formularz, ale jak wyslac cos takiego?

<form action="eat.html" method="POST">
<select id="foodQuality" name="quality" style="font-size: 9px">
 <option value="0">Food type</option>
 <option id="q1FoodStorage" value="1">Q1 Food (0 left)</option>
 <option id="q2FoodStorage" value="2">Q2 Food (0 left)</option>
 <option id="q3FoodStorage" value="3">Q3 Food (0 left)</option>
 <option id="q4FoodStorage" value="4">Q4 Food (0 left)</option>
 <option id="q5FoodStorage" value="5">Q5 Food (700 left)</option>
</select>
<input id="eatButton" style="font-size: 9px" type="submit" value="Eat Food"/>
</form>

 

Zeby wyslac formularz z opcja Q5 FOOD trzeba uzyc takiego kodu?

<?php
$postFields='id=q5FoodStorage';
$ch = curl_init('http://stronal/eat.html');
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, $postFields);
curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
echo curl_exec($ch);
curl_close($ch);
?>

quality=5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...