Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam na Serwer Survival Minecarft 1.2.5[Dedyk]


Diaxower

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapraszam na Serwer DiaxCraft Survival co tu powiedziec :D Jest Miła Administracja.Serwer sie rozwija wiec mozna dostac jakas dobra range :) są często konkursy i eventy a za nie jakies nagrody nawet i rangi :0

 

 

IP: s21.mineserv.eu:35690

 

Premium: Nie

Nether: Tak

End: Tak

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PVP: Nie [tylko na arenie pvp i wojnach gildi]

Gildie: Tak

Są rózne Atrakcje:

 

np.

MobArena [za zabijanie potworow dostajcesz nagrody[itemy]]

 

post-602395-0-75324500-1340310692_thumb.png

 

Komendy:

/ma join-wchodzisz na arene

/ma leave- wychodzisz z areny

/ma spec-teleportuje cie na widownie areny

 

Boisko [Mozna sobie w pilke pograc :)

 

post-602395-0-15005900-1340310768_thumb.png

 

Aby Zagrac popros Administratora

 

 

Są Adminshopy:) [to akurat kowal]

 

post-602395-0-29361200-1340310729_thumb.png

 

 

Duzo miast![jedno z nich]

 

post-602395-0-60709200-1340310710_thumb.png

 

 

Rangi:

Gracz-Ma jedną dzialke to początkowa ranga :)

Mieszkaniec-Ma 2 działki [aby go dostac podanie trzeba zrobic]

Vip-Ma 5 działek,1 wyspe [150 na 150 kratek],gamemode i wiele wiele wiecej komend

Budowniczy-To osoba co ładnie Buduje

 

Powyzsze rangi mozna dostac przez konkurs!i Event

 

Policjant- On pilnuje porządku na czacie[moze kickowac i banowac reszta to samo co vip]

Moderator-Daje dzialki i banowac i kickowac [taki mini Adminsitrator] itp.

Administrator- Administrator daje dzialki i rangi itp.

VC-HeadAdmin - Jest nim Matkos07 wspoł załozyciel serwera

HeadAdmin- Jest nim Diaxower to załozyciel serwera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...