Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Ciasteczkowy vs. niedokladny


Ciasteczkowy ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321146730-U250803.png

Wyzywajacy: Ciasteczkowy

Wyzwany: niedokladny

Wstawianie prac do: 3 dni do 3 dni

Glosowanie do: 3 dni do 3 dni

Tematyka: Diss

Notatka: Chciałeś, to masz, powiedz kto pierwszy wrzuca ;)

Opublikowano

Możesz zacząć.

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Zapomniałem dodać, 1x16+ref

 

Moja praca:

 

 

Wbiłem się na to forum, rozjebałem prawie całą elite,

Przyszedł czas na Ciebie, wyślę Ci w worku ich ciała zgnite!

Moje słową płyną z bitem, Twoje są już z tropu zbite,

Przybywa mi nowych rymów od kurwy z każdym świtem!

A Ty co? Myślisz, że masz szanse coś kurwa wskurać,

Każda brednia którą jebniesz na mnie, to zwykła bzdura.

Masz kurwa range szczura, nie dorastasz mi do butów,

Na takiego leszcza, nawet kurwa nie zmarnuję śrutu.

Nie usłyszysz żadnych stuków, tylko brzęk moich łańcuchów,

Powiesze Cie na nich za wory, dam dla pożaracia dla kogutów!

Nie zostanie z Ciebie, żadnego żywego organu kawałek,

A Twoje badziewne dissy, kurwa ze śmiechu osrałem.

Nie masz w sobie tego czegoś, co daję Ci kurwa przewagę,

Gdy liczysz kolejną porażkę, ja wciąż liczę swe wygrane.

Teraz jestem Twoim panem, do nogi kurwa szczeniaku,

Takich ostrych rymów, mam w piwnicy kilka baków!

 

 

Ref.

 

Jedna kulka w głowe, strzelam lirycznym pociskiem,

Ciągnąc lachę klientowi, cieszysz się przed wytryskiem.

Wjeżdżam na Ciebie z piskiem, takich łaków niszczę co dzień,

Będziesz jak pęknięta guma, opdowiedzialna za wiele spłodzień.

Opublikowano

Gówniane argumenty, u Ciebie mogę znaleźć ich setki

na kolana po kutasa, do buzi, sperme przełknij

zasiądź do ruletki, szczęście - to całe twoje skillsy

moje przy twoich są jak pancerz, zrobiony z mithril

jesteś zwykły cywil, ja rozpętuję wojnę totalną

zabójca wszystkich łaków, ty też jesteś ofiarą

coś Ci siadło na psychice, zjadasz próbkę swego stolca

twój bufet - choroby zakaźnie, na dziś - rzeżączka

lubisz czemuś sprostać, a zawsze dostajesz baty

często przegrany, od dziś pełnisz role mojej szmaty

sam wybrałeś swoje karty, dla mnie jesteś huja warty

zgubiłeś się na bicie, bo zerwałem nić ariadny

liżesz moje smarki, już wiem, że to twój fetysz

kilka gramów w łeb, za późno aby się leczyć

zjebałeś sobie życie, wiesz już co jest grane

ostatni mój wers i już wiesz, że przegrałeś

 

Stawiam ostatnią kropkę nad "i", wygrana jest pewna

23.06.12 ciasteczkowy skurwiel przegrał

nie licz na rewanż, teraz masz 5 - 1 - 0

pojedynek, z którego wyszedłem zwycięsko

 

Nie mam weny, a szkoda. pzdr...

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Ciasteczkowy ma fajniejsze rymy , ale to tekst niedokladnego mi przypadł do gustu .

 

 

Głos na niedokładnego .

Opublikowano

Ciasteczkowy dobre rymy, ale niski pozio.

niedokladny

Jeśli odpowiadasz mi, bądź masz do mnie pytanie, oznacz mnie. Wtedy masz pewność, że Ci odpowiem.


7ltRHSP.png


 


Mentoruje w zarabianu przez internet: subsms, ppa, ppi, ppd, skracanie

Opublikowano
Wbiłem się na to forum, rozjebałem prawie całą elite,

Przyszedł czas na Ciebie, wyślę Ci w worku ich ciała zgnite!

He, śmieszny jesteś ;)

 

Hajda - Ja piszę "huj" przez samo "h" ponieważ tak Ja pisze i tak pisze PH i jest dobrze.

Czemu na ścianach jest "HWDP" a nie "CHWDP" ? Czemu np. Nazwisko "Hołuj" Pisze się przez samo "h"?

Nie pierdolcie głupot.. Kto jak lubi tak pisze.

 

Ciastko - Taki kozak, a błędów nie umiesz poprawić.. Hujowo czyta się taki tekst.

"zgnite" ? Chyba nie ma takiego słowa w Polskich Języku. ;]

 

zasiądź do ruletki, szczęście - to całe twoje skillsy

moje przy twoich są jak pancerz, zrobiony z mithril

Ładny wers. Dobra rozkmina - właśnie takimi wersami wygrywają lepsi zawodnicy ;)

Propsy. ;)

 

Głos na Niedokładnego.

 

// @2x down gdybyś chociaż lekko był myślący to byś skumulował wszystkie fakty,

I stwierdziłbyś że tamten "pojedynek" podchodzi pod 100% remis. Praktycznie oddał

Tam jeden człowiek wchodzący w skład raperów na tym forum swój głos i był to NoClass

Reszta to przypadkowi czytelnicy, więc wygrałem 1:0

Ale śmiało chwal się że mnie rozjebałeś, ale nie wyjdzie Ci to na pewno na zdrowie ;)

PS. Przekalkuluj te 3 szesnastki, może coś Ci wejdzie do tego pustego łba. Yoo

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Maku, piszę się 'chuj' tak na przyszłość.. a kiedyś było pisane 'hwdp' bo każdy myślał, że jest tak prawidłowo, lub mieli za mało spray'u

 

 

jeżeli posiadasz Gadu - Gadu to wpisz sobie to twoje 'huj' i zobacz czy jest dobrze ; )

 

//nie offtopuj.

558262b0he20icne.gif
Opublikowano

Maka, tak bardzo boli, że ktoś nowy po 2 napisanych tekstach z Tobą wygrał ? Nie chodzi mi o to, że oddałeś głos na niedokladnego, bo sam bym na niego zagłosował, wiem, że lepiej napisał. Co do dwóch pierwszych wersów to w pewnym sensie jest prawda, bo wygrałem już z Tobą, Niewyspanym i Nietutejszym. Nie sądzę, że jestem lepszy, ale wygrana to wygrana.

 

Kto jak lubi tak piszę ? To tak jakbym napisał np. stólejka i powiedział, że jest dobrze, bo tak lubię..

 

// nie offtopuj .

Opublikowano

Cytat

 

Wbiłem się na to forum, rozjebałem prawie całą elite,

Przyszedł czas na Ciebie, wyślę Ci w worku ich ciała zgnite!

He, śmieszny jesteś ;)

 

Hajda - Ja piszę "huj" przez samo "h" ponieważ tak Ja pisze i tak pisze PH i jest dobrze.

Czemu na ścianach jest "HWDP" a nie "CHWDP" ? Czemu np. Nazwisko "Hołuj" Pisze się przez samo "h"?

Nie pierdolcie głupot.. Kto jak lubi tak pisze.

 

Ciastko - Taki kozak, a błędów nie umiesz poprawić.. Hujowo czyta się taki tekst.

"zgnite" ? Chyba nie ma takiego słowa w Polskich Języku. ;]

 

Cytat

 

zasiądź do ruletki, szczęście - to całe twoje skillsy

moje przy twoich są jak pancerz, zrobiony z mithril

Ładny wers. Dobra rozkmina - właśnie takimi wersami wygrywają lepsi zawodnicy ;)

Propsy. ;)

 

Głos na Niedokładnego.

 

// @2x down gdybyś chociaż lekko był myślący to byś skumulował wszystkie fakty,

I stwierdziłbyś że tamten "pojedynek" podchodzi pod 100% remis. Praktycznie oddał

Tam jeden człowiek wchodzący w skład raperów na tym forum swój głos i był to NoClass

Reszta to przypadkowi czytelnicy, więc wygrałem 1:0

Ale śmiało chwal się że mnie rozjebałeś, ale nie wyjdzie Ci to na pewno na zdrowie ;)

PS. Przekalkuluj te 3 szesnastki, może coś Ci wejdzie do tego pustego łba. Yoo

 

Mnie matka uczyła ,że Chuj jest tylko jeden :D

Pisz jak lubisz masz rację ja wolę pisać poprawną polszczyzną ale już dobra odbiegnijmy od tematu :>

Ważne ,że dobrze podsumowałeś cały ten pojedynek. +

Opublikowano

Ciasteczkowy !!! Zajebisty tekscior ;D Miazga na niedokładnego ;/

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...