Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na zajęcie we wakacje.


Pan Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, nie chciałbym jakoś marnować mojego wolnego czasu we wakacje dlatego wpadłem na pomysł.

Chciałbym napisać książkę, konkretnie powieść. Czy to dobry pomysł?

Opublikowano

Witajcie, nie chciałbym jakoś marnować mojego wolnego czasu we wakacje dlatego wpadłem na pomysł.

Chciałbym napisać książkę, konkretnie powieść. Czy to dobry pomysł?

Wyrwij jakąś dupeczke, a jeśli ci nie szkoda czasu to pisz sobie powieści. Ja bym na jakieś huczne imprezy pojechał, pobawił się.

Opublikowano

Pisać trzeba umieć ciężko sie wybić jeśli nie masz talentu to szkoda czasu.

 

Zadbaj o siebie ćwicz spotykaj sie z nowymi ludźmi, zwiedzaj to są uroki wakacji..

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Hmm... Ja się od dawna z kumplem śmieje żeby napisać o różnych większych odpałach... Więc Twoim tematem może być to co przeżyłeś w życiu, tyle że nie jako Ty, tylko jako jakiś bohater tej książki :)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Przeczytaj coś dobrego ?

Nie chce tutaj hejtować, ale może właśnie któraś z książek podeśle Ci przekazem inspiracje do Twojej ?

Nigdy nie umiałem redagować dłuższych tekstów, ale czytać ostatnio o zgrozo lubie. Jeżeli pytasz o tematykę napisz coś, co będzie odzwierciedleniem Twojego podejścia do życia, tego kim jesteś i co los pokazał Ci do tej pory. Jeżeli ubierzesz to w ciekawe przemyślenia to taka powieść może być chociażby świetnym materiałem dydaktycznym dla starszych ludzi, może pokazywać różnice pokoleń....

Fajna sprawa !

f.png

Opublikowano

To masz wielkie pole do popisu. Jako przykłady fabularne masz całkowite klasyki: Gwiezdne wojny, Star trek, Diuna, Odyseja kosmiczna, wszelkie odmiany cyberpunku itp.

:)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Tak wstępnie myślałem nad rozpoczęciem, muszę ogarnąć imię głównego bohatera :D

Ma być ono nowoczesne :D "Vivente" xD ? Może być ;p?

 

Czas i miejsce akcji: 1 września 2345 r. ,galaktyka Avinion :D

Opublikowano

Witajcie, nie chciałbym jakoś marnować mojego wolnego czasu we wakacje dlatego wpadłem na pomysł.

Chciałbym napisać książkę, konkretnie powieść. Czy to dobry pomysł?

Idealny xD Każda laska leci na pisarza ;x

nie no a tak na serio wyszalej się na jakiś imperkach a nie bierz za książkę;D marne szanse ze bestseller napiszesz;p

Opublikowano

pisanie to chujowy pomysł , chuja napiszesz - zmarnujesz wakacje

 

ASG / Paintball

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Opublikowano

Pisz wiersze, teksty pisz to szesnastkami, o swoim życiu i tym co przeżyłeś

Potem przepiszesz to do jakiegoś zeszytu i masz książkę - coś takiego jak Fraszki/Treny J. Kochanowskiego.

Na profilu znajdziesz 4tuty: styl/tematyka/Rymy/długość wersów. Przeczytaj wszystkie

I zacznij pisać ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Co Wy się uparliście z tym pisaniem? Idź graj 8 godzin w piłkę z kolegami, jeździj na rowerze - jednym słowem zacznij coś trenować.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Proponuję napisać książkę o "nowej" części Power rangers :P

Emeryt GM Draenor


Emeryt GM Kalimdor


Emeryt GM Draenor2


Emeryt Moderator Forum Astium


Emeryt Moderator Forum Death Note

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...