Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Startuję z nagrywaniem filmików z gier


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Otóż w niedalekiej przyszłości mam zacząć nagrywać filmiki z różnych gier.

 

Otóż mam pytanko, jakie programy muszę mieć aby dobrze wyglądało video (jakieś wspomagające gry,przyśpieszające etc.)

 

+ Mam pytanko,czy na takim PC mogę coś nagrywać:

wntl.jpg

 

Co mi polecacie (jakieś programy) , aby dobrze nagrywać?

Opublikowano

Okej dziękuję za opinie. Mam do ciebie pytanie. Jak jest z nagrywaniem głosu w FRAPSIE , czy lepiej puścić osobne nagrywanie głosu (np. na TSie) czy we Frapsie.

 

+Co sądzisz o programie Bandicam ?

Opublikowano

Polecam nagrywanie głosu osobnym programem, gdyż myślę że Fraps jest jednak typowym do filmików.

Bandicam? hmmm.... Też dobry program. Podobny do Frapsa lecz ma gorszą jakość. Bandicam jest na starsze komputery a na twój polecam Fraps.

 

Pozdrawiam, Mathias.

Opublikowano

Video + Dzwięk z gry - Fraps

Głos ( Opcjonalnie ) - Audacity

Obróbka i montaż - Vegas 11 Pro ( Trial, tutki na YT, łatwo ogarnąć, a spore możliwości :) )

Opublikowano

Filmiki z gier polecam nagrywać frapsem a głos osobno w audacity.

Do obróbki sony vegas (bardzo łatwa obsługa) lub adobe after effect

HBV27j.png

Opublikowano

Jak już zaczniesz kręcić nie bierz przykładu z Klocucha12...

@Topic sprzęt do nagrywania dobry. Programy fraps, bandicam, camtasia,camstudio

Nagrywaj na początku tylko nowe tytuły na tym zyskasz popularność na yt.

Opublikowano

Dziękuję za porady. Widzę że są jeszcze porządni userzy na tym forum.

 

Na początku może porobiłbym coś z seriami Battlefield 3 oraz Minecraft (chociaż już dużo tego).

 

Gdy kupię jakąś grę to zrobię ,,zagrajmy w,, .

 

 

A są tutaj ludzie którzy nagrywają takie filmy?

Opublikowano

No ,ale wiesz,raczej piraconego zagrajmera nikt nie przyjmie :D

 

Edit:

Mam pytanko , czy istnieje możliwość nagrywania dźwięku z Gry za pomocą Frapsa ,jeżeli nie ma się Miks Stereo?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...