Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,otóż mam pewien problem podczas gry Battlefield 3.

 

Gram sobie elegancko,aż nagle gra się zacina , zauważyłem że w tych momentach np. w akcji lub gdy gwałtowanie ruszam myszką (przy zmianie odrodzenia) , otóż mam prośbę tutaj daję zdjęcie danych komputera:

wntl.jpg

 

I mam pytanko , co polecacie zrobić aby się tak nie działo + jak ustawić sobie ustawienia w grze?

 

A tutaj zdjęcia dysku:

helt.jpg

 

Tutaj zdjęcie opcji karty graficznej:

kzrx.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

Nie pisz posta pod postem przed upływem 24h., używaj opcji 'edytuj'.

 

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej (a tak btw, to jaką kartę graficzną posiadasz?).

Wejdź: Origin>BF3>PPM>Napraw

Opublikowano

Oczyść sobie partycję systemową, w ustawieniach AA (trzeci screen) zaznacz opcję "Użyj ustawień aplikacji 3D". Podaj nam dokładną specyfikację z Menadżera urządzeń (jak byłeś w zakładce system, to po lewej masz odnośnik do Menadżera urządzeń). Na jakich detalach grasz?

Tubady aka Chopey

❱❱❱❱ [Android] CS:GO Smoke Center ❰❰❰❰

 

Nie cheatuję.
Tubady.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...