Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ!][Wojny-Gildi]IntelCraft[Survival][Dedyk][60Slotow][NoPremium][No-WL]


fabian11

Pytanie  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak
      17
    • Moze
      6
    • Nie = Daj komenta dlaczego.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ndkj2h.png

PVP: Tak, wszedzie oprocz Spawn'u.

Hosting: Dedykowany

Typ Serwera: Survival, WojnyGildii

Ilosc Slotow: Beta testy = 25, Po beta testach = 70.

IP: 192.166.218.146

5vxanq.png

Wszytkie najwazniejsze dla serwera typu WojnyGildii

jak, Factions, McMMO, jobs.Reszta to tylko dla mnie, admina, aby ulepszyc serwer.

hx86d3.png

(Admin)aplabs

(Admin)RebelCoil

r2npq8.png

Jest to juz moj drugi serwer, ale mysle ze ten jest troche

bardziej dopracowany.

Serwer stoi na Dedyku, parametry tego serwera to:

8 GHz mocy CPU

8192 MB pamięci RAM

60 GB powierzchni

5000 GB transferu

99,9 % uptime

  • kopia bezpieczeństwa
  • dyski SSD

POLSKA lokalizacja

__________________

Na tym serwerze chodzi o Walke, trzeba byc twardym zeby przetrwac i byc kims na serwerze, A slotow tylko 70 bo jest niestety wgrany Orebfuscator,

a innego pluginu na anty-xray nie bylem wstanie znalesc.

System jest taki, normalny nowy gracz co wbija na serwer, ma

range Gracz, wtedy ma wszystkie permsy co SGracz oprocz /f create, postanowilem takie cos wprowadzic aby nie zostalo stworzonych za duzo frakcji do ktorych nikt nie dojdzie. Aby dostac range SGracz wystarczy zlozyc podanie, tu na forum. Aby grac na Beta Testach musicie zlozyc podanie o dodanie do White-List, beta testy beda trwaly dwa dni, kazdy znaleziony bug bedzie nagradzany Diaxami na Officjalnym starcie serwera.

Mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawic

:)

Pozdrawiam aplabs, fabian11.

 

2vb084y.png

  • Podanie na WL czy SGracz:
  • Twoj nick w grze:
  • Premium :
  • Czas gry dziennie:
  • Wiek:
  • Znajomosc gry gildiowej:

2w74msg.png

(Obrazki by me, zabraniam kopiowac!)

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Podanie na Sgracz

  • Twoj nick w grze:Cicha
  • Premium :nie
  • Czas gry dziennie:ok 2h
  • Wiek:14
  • Znajomosc gry gildiowej:Bardzo duzy znam wszystkie komendy wiem jak dobrze zalozyc frakcje

Opublikowano

Podanie na WL czy SGracz:

Twoj nick w grze: XpiterX04

Premium :Tak

Czas gry dziennie:2h lub więcej

Wiek:14

Znajomosc gry gildiowej:W 100% znam zasady wojen gildi i chętnie bym pograł z kumplai jak za dawnych czasów. :}

Opublikowano

Podanie na WL i SGracz

Twoj nick w grze:kubapusia

Premium :Tak

Czas gry dziennie:9 h

Wiek:14

Znajomosc gry gildiowej:Wojny budowanie zamkow i twierdz grałem z kolegami.;p 100% znajomości Ziom :D

 

 

 

 

Teraz podanie Pumci007,dlatego że zapomniała hasła na Mpc

 

 

 

 

Podanie na WL na to i nato :* SGracz

Twoj nick w grze:

Premium :Tak.

Czas gry dziennie:Mówie z 12 Godzin

Wiek:16

Znajomosc gry gildiowej:Ja znam na 100 % znajomość gry gildowej Wojny Robienie zamków I odbieranie zamków

Opublikowano

  • Podanie na SGracz i WL:
  • Twoj nick w grze:Bakali
  • Premium :Nie
  • Czas gry dziennie:6/7h
  • Wiek:16
  • Znajomosc gry gildiowej:Grę gildiową znam bardzo dobrze . Zakładanie claimow frakcji budowanie zamków robienie eq a potem atak na przeciwników.

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

  • Podanie na WL czy SGracz:
  • Twoj nick w grze:Olej
  • Premium :Nie ;/
  • Czas gry dziennie:na kompie siedze dlugo zalezy jak jest dobra gra to do 8h :D
  • Wiek:19
  • Znajomosc gry gildiowej: znam wszystkie komendy zasady i możliwości gildi na pamieć :D

Opublikowano

Ludzie narazie nie wbijajcie na serwer bo jeszcze jest stary serwer wlaczony na tym ip, rowno o 14:00 otwarcie beta testow!

Serdecznie zapraszam :)

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Podanie na WL czy SGracz: Cinek

Twoj nick w grze: Cinek

Premium : nie

Czas gry dziennie: zależy: 1-4h

Wiek: 14

Znajomosc gry gildiowej: znam komendy, wiem jak budować bazę, gram na serverach z factions dłużej niż rok

Opublikowano

Podanie na WL czy SGracz:WL

Twoj nick w grze:Noroxer

Premium : nie

Czas gry dziennie: ok.5h

Wiek: 14

Znajomosc gry gildiowej: Znam komendy jakie są,często gram na takich serwerach dogaduje się z ludzmi itp.


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

  • Podanie na WL i SGracz:
  • Twoj nick w grze: robus2155
  • Premium : Tak
  • Czas gry dziennie: 2-5h
  • Wiek: 14
  • Znajomosc gry gildiowej: Znam wszystkie komendy zwiazane z frakcjami, chcialbym tutaj pograc poprostu z kumplami jak kiedys.

I podanie kumpla :

  • Podanie na WL i SGracz:
  • Twoj nick w grze: CinujWP
  • Premium : Tak
  • Czas gry dziennie: 2-5h
  • Wiek: 14
  • Znajomosc gry gildiowej: Znam wszystkie komendy zwiazane z frakcjami, chcialbym tutaj pograc poprostu z kumplami jak kiedys.

Opublikowano

  • Podanie na WL czy SGracz:
  • Twój nick w grze: MrBoll
  • Premium : Nie posiadam
  • Czas gry dziennie:około 5h
  • Wiek:17
  • Znajomosc gry gildiowej: Bardzo dobra
  • Mogę znaleźć ten bug z diaxami jak dodacie na wl ,ponieważ jestem w tym doświadczony.Proszę tylko o podanie versji bukkitu.

 

A wyłączyliście unregister? jak tak to jest jeszcze 1 sposób :).Jest też bug z bugowaniem gildi powiem więcej na serwie.

Opublikowano

WBIJAJCIE!

 

Byly problemy rowniez z WL .. juz dziala.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

  • Podanie na WL czy SGracz:
  • Twoj nick w grze:Wojto1122
  • Premium :TAK
  • Czas gry dziennie:7 godzin
  • Wiek:21 lat
  • Znajomosc gry gildiowej:Bardzo duża

 

DODACIE DO WHITE LISTY ??

Opublikowano

Jezeli jestescie na white-liscie, a nie bedziecie grac, nie dostaniecie nagrody.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

  • Podanie na SGracz i WL:
  • Twoj nick w grze:nog i AjdzorPL
  • Premium :Nick Nog Nie ale nick AjdzorPL tak
  • Czas gry dziennie:6/7h
  • Wiek:nick Nog 12 a AjdzorPL 15
  • Znajomosc gry gildiowej:dwoje gramy zajebiscie znamy komendy umiemy sie bic i zdobywac eq diaxy itp. :)

Opublikowano

  • Podanie na WL oraz SGracz:
  • Twoj nick w grze: Stone
  • Premium : Tak
  • Czas gry dziennie: 5h
  • Wiek: 15
  • Znajomosc gry gildiowej: Bardzo duża

Opublikowano

  • Podanie na WL czy SGracz:
  • Twoj nick w grze: 19Dawid98
  • Premium : Nie
  • Czas gry dziennie: Jak mam czas 4-5 godzin, jak nie mam to okolo godzinki :)
  • Wiek: 14
  • Znajomosc gry gildiowej: Duży, gram na wielu serverach gildijnych, znam wiekszosc komend z gildii

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...