Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominikczek

[Pytanie] komenda

7 postów w tym temacie

Witam
Jest jakaś komenda lub plugin którym się obserwuje daną postać np Jestem adminem i chce sprawdzić co gracz robi to nie teleportuje się do niego tylko że ja np jestem w mieście a on o 10k kordów dalej i mam widok z jego postaci co robi ale nie mogę nic ruszać u niego

nie ma takiego pluginu... ale możesz pobrac plugin na niewidzialność i tp sie do niego a on nie wie że stoisz obok niego

[quote name='Jong' timestamp='1340223415' post='4736243']
nie ma takiego pluginu... ale możesz pobrac plugin na niewidzialność i tp sie do niego a on nie wie że stoisz obok niego
[/quote] zgadzam sie , nie ma takiego pluginu

nie ma takiego pluginy, jest vanish na niewidzialnosc, mozesz sie tepnac i i cie nie widzi, pomaga. :) pzdr

Plugin o podanym przez ciebie opisie nie istnieje. Podobnym i bardzo przydatnym pluginem jest Vanish, który sprawia, że jesteś niewidzialny dla graczy, a więc możesz bez obaw kontrolować poczynania gracza bez obaw o rozpoznanie.

Link do pluginu :

[CODE]
http://forums.bukkit.org/threads/inactive-admn-sec-vanish-v1-5-2-craftbukkit-only-617.345/
[/CODE]

Proszę bardzo linkacz do pluginu: [url="http://dev.bukkit.org/server-mods/spectate/"]http://dev.bukkit.or...-mods/spectate/[/url]
wpisujesz [b]/spectate nick[/b](w nick wpisujesz nick tego kogo chcesz podglądać) i masz jego widok i eq

NO DAJ CHOCIAŻ LIKE :)

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0